• +905422370542
 • ₺ TRY
 • $ USD
 • € EUR

Akyaka Transfer Hizmetleri

Akyaka Transfer hizmetlerini en ekonomik fiyat garantisi ile sunmaktayız. Erken rezervasyon fırsatlarımız için internet sitemizi mutlaka ziyaret ediniz.

Akyaka Transfer

Vip Akyaka Transfer Hizmetleri.

Akyaka transfer vip Bodrum transfer şirketi.

Akyaka Vip Transfer Erken Rezervasyon 2023

Akyaka transfer fiyatları ile en ucuz fiyat garantili Akyaka transfer hizmetleri için son günleri kaçırmayın.

Akyaka transfer hizmetleri alabileceğiniz güvenli bir transfer şirketi mi arıyorsunuz? Akyaka Transfer hizmetleri sunmaktayız. Akyaka transfer fiyatları erken rezervasyon fırsatlarımızı kaçırmayın.

Akyaka'nın neyi meşhur?

Akyaka'nın enginar dolması, deniz börülcesi, ahtapot salatası, karidesli mücver, topik, kalamar dolması bölgenin en meşhur yemeğidir.

Muğla'da yer alan çam ormanları arasında Marmaris ile Bodrum arasında bulunan Gökova Körfezi'nin Doğu kıyısında yer alan şirin bir tatil beldesidir. Milas Bodrum Havalimanı ile Akyaka arasındaki ulaşım ihtiyaçlarınızda bizlerden araç isteyebilirsiniz.

Akyaka'da gezilecek yerler

 • 1- Azmak Nehri. 
 • 2- Akbük Koyu. 
 • 3- Sedir Adası (Kleopatra Adası),
 • 4- Akyaka Orman Kampı.
 • 5- Kadın Azmağı Deresi.
 • 6- Gökova Aşıklar Yolu (Sevgi Yolu)
 • 7- İncekum Plajı
 • 8- Sakartepe Seyir Terası.

Milas Bodrum Havalimanı Akyaka transferler ulaşım ihtiyaçlarınızda  Vip araçlarla ekonomik fiyatlara tatil yapacağınız otel, pansiyon, tatil köyü, tatil sitesi, apart otel ve butik otel adreslerinize konforlu ulaşın.

Milas Bodrum Havalimanı ile Vip Akyaka transfer hizmeti alan konuklarımız yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika araçla seyahat etmektedirler. Milas Bodrum Havalimanı ile Akyaka arası 110 kilometre mesafededir. Akyaka'nın batısında Milas Bodrum Havalimanı doğusunda ise, Dalaman Havalimanı bulunur.

Akyaka nasıl bir yer?

Akyaka, cennet ilimiz Muğla'nın Ula ilçesine bağlıdır. Akyaka, Muğla'da aileniz ile tatil yapabileceğiniz en güzel yerlerin başındadır. Muğla ile Marmaris'in tam ortasındadır. Gökova Körfezi'nde tam olarak koyların arasında yer almaktadır. Akyaka, huzur dolu ortamı ve sakinliği ile kafa dinlemek isteyenler için harika bir lokasyondur.

Muğla Akyaka otelleri, yerli ve yabancı turistler için oldukça ekonomiktir. Akyaka Otel, Akyaka apart ve Akyaka pansiyon seçeneklerini seçerek bütçenize göre konaklayabilirsiniz.

Sizlerde havaalanı Akyaka transfer ihtiyaçlarınızda en uygun fiyatlarla lüks son model araçlarla seyahat ederek tatilize daha güzel başlangıçlar yapabilirsiniz.

Akyaka Muğla ilinin Ula İlçesinin 29 mahallesinin en önemli mahallesidir. Genellikle yerli turistler tarafından ziyaret edilmektedir. Marmaris ve Bodrum tatil beldelerinin arasında yer almasının avantajından bölgede kendi araçları ile seyahat eden yolcularında dinlenme noktası amaçlı kullandıkları turizm merkezidir.

Akyaka gezilecek yerlerin başında Akyaka plajı, Azmak Nehri, Çay deresi, Azmakbaşı, Çınar plajı, Gizli Cottage Dağ evleri, Yat çekek yeri, Baga Butik bulunmaktadır. İskelem Otel, Filika Butik, Baga Boutique, Akyaka orman kampı, Gökova orman kampı civarında bilinen konaklama merkezlerindendir.

Muğla'nın Büyükşehir Belediyesine bağlanmasıyla Akyaka hızla gelişmektedir.  Akyaka ile Dalaman Havalimanı arası 70 km yaklaşık olarak 1 saat araç sürüş mesafesindedir.

Akyaka ile Bodrum Yarımadası arasında herhangi bir ulaşım ihtiyacınızda Vip Bodrum Transfer ekibi olarak sizlere Akyaka Transfer hizmeti sunmak için 7 gün 24 saat hazırız.