• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Vip Bodrum Araç Kiralama Hizmetleri

Vip Bodrum Araç Kiralama hizmetleri sunan firmamız kafanızda soru işareti kalmadan kaliteli ve güvenli araç kiralama hizmeti satın alabilirsiniz.

Bodrum Vip Araç Kiralama.


VIP Bodrum araç kiralama  siz değerli konuklarımıza Bodrum Havalimanı'nda ve Bodrum Yarımadası'nda bulunan adresleriniz de veya  konakladığınız otel adresinde araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Araç kiralama hizmeti verdiğimiz konuklarımıza diledikleri türde araçlar kiralayabiliriz. Her araç sınıfında kiralama amaçlı aracımız mevcuttur.

Üst segment  grubundaki araçlarımızı ek ücret almadan şoförleriyle kiralamaktayız. Talebiniz doğrultusunda şoförsüz yada şoförlü araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Belirttiğimiz gibi üst segment lüks araçlarımızı şoförsüz kiraya vermemekteyiz.

Araç kiralama taleplerinizi bizlere çağrı merkezimiz üzerinden 7 gün 24 saat iletebilirsiniz. çağrı merkezi telefon numaramız 0542 237 0542. Bodrum araç kiralama şirketleri arasında girdiğimiz ilk günden bugüne konuklarımıza güleryüzlü çalışanlarımız, son model araçlarımız ile hizmet verdik. Hedefimiz; vermiş olduğumuz hizmetleri daima en iyi seviyede tutmaktır.

Araç kiralama hizmetimizde kiralama talebinizi almamızdan sonra işleyen süreç sırasıyla şu şekildedir. Çağrı merkezimize düşen araç kiralama talebiniz, araç filo kiralama birimimiz tarafından kayıt altına alınarak en kısa sürede filo kiralama birimimiz sizi arar ve sizin talep ettiğiniz aracı nerede ve ne zaman teslim alacağınızı tarafınıza bildirir. Örnek olarak Bodrum Havalimanı'ndan teslim almak istediğiniz kiralık aracınızı personellerimiz temiz, kullanıma hazır halde size getirirler. Araç kiralama sözleşmemizi aracı size gösterdikten sonra doldurarak sizden imza ve ücret ödemesi alınır. Araç kiralama hizmetimizde de ödeme yöntemleri mevcuttur. Aracınızı teslim alırken nakit ya da kredi kartıyla ödeme banka hesabına havale ile ödeme ya da kredi kartı mail order ile ödeme yöntemlerimizden dilediğinizi seçerek kolay ve güvenli olarak ödeme yapabilirsiniz. Kiralama sözleşmenizdeki bitim tarihinde aracınızı teslim etme hususunda bulunduğunuz lokasyon neresi ise oradan aracı gelip teslim almaktayız ya da Havalimanı'ndan kiraladığınız bir aracı havalimanında teslim edebilirsiniz.

Milas Bodrum Havalimanı araç kiralama ofisimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Milas Bodrum Havalimanı'ndan kiraladığınız bir aracı Bodrum Yarımadası'nda istediğiniz lokasyonda da teslim edebilirsiniz ya da Bodrum Yarımadası'nda adresinizde kiralama yapmış olduğunuz aracı Milas Bodrum Havalimanı’nda teslim edebilirsiniz.

Sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi hizmet vermek tek hedefimizdir. Sizler varsanız biz varız ve biz bunun bilinciyle çalışmaktayız. Size özel Bodrum araç kiralama hizmetlerimizden en ucuz fiyatlarla en kaliteli araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Araç kiralama ihtiyaçlarınızda mutlaka müşteri temsilcilerimizden bilgi almanızı tavsiye ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder kiralamış olduğunuz aracınızla keyifli bir sürüş dileriz.