• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Mazı Transfer Hizmetleri.

Mazı Transfer ile Milas Bodrum Havalimanı'ndan yada Bodrum'daki adresinizden en ekonomik fiyat garantisi ile güven ve konforlu ulaşımınızı sağlamaktayız.

Mazı Transfer


Mazı Köyü, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı en bakir denizine sahip tatil beldesidir. Sakin bir tatil yapmak ve Bodrum'un en temiz denizinde yüzmek istiyorsanız Mazı en iyi tatil noktasıdır.

Bodrum havaalanından Mazı'ya nasıl gidilir? Sorusuna yanıt arıyorsanız Mazı, Milas Bodrum Havalimanı'na 50 kilometre mesafede yer almaktadır. Vip Mazı Transfer olarak yeni kasa Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarımız ile Milas Bodrum Havaalanı çıkış kapısında sizleri karşılayarak gitmek istediğiniz otelinize yada adresinize kadar konforlu bir seyahat sonunda ulaştıracaktır.

Milas Bodrum Havaalanından Mazıköye ulaşmak için yapmanız gereken 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir yada internet sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz. Mazı transfer hizmetini araçta nakit ödeme, havale, eft veya mail order ile ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçerek ödeme yapabilirsiniz.

Mazı da tatilinizi yaparken Bodrum'a gitmek isterseniz 50 kilometre mesafede yer almaktadır. Vip Bodrum Transfer Bodrum ve çevresinde gitmek istediğiniz adrese transferinizi gerçekleştirecektir. Çağrı merkezimizden istediğiniz adrese dilediğiniz saatte araç talep edebilir ve dönüşte de aynı araçla adresinize yada otelinize dönüş yapabilirsiniz.

Mazı bölgesi sit alanı olduğu için sahile yakın inşaat yapılamadığı için sahilindeki konaklama tesisleri bungalow evlerden oluşmaktadır. Bu konaklama tesislerinin başlıcaları; Merve Apart, Zuhal Apart, Yakamoz Pansiyon Mazı, Nazar Apart Mazı, Mazı Sahil Pansiyon'dur.

Bodrum Havalimanı Mazı transfer ile siz değerli konuklarımız Milas Bodrum Havalimanı'nda beklemeden tatilinize başlamak istiyorsanız hemen 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizden yada internet sitemizden rezervasyon yapın erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.