• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Gölköy Transfer Hizmetleri

Gölköy Transfer ihtiyaçlarınızda Bodrum Havalimanında hiç beklemeden tatilinize başlayabilirsiniz. Güleryüzlü ve profesyonel ekibimiz size eşlik edecektir.

Gölköy Transfer


Gölköy transfer hizmetleri, Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Gölköy tatil beldesine ulaşım ve VIP transfer hizmeti arayan müşterilerimiz için özel olarak üretilen son model araçlarımızda hizmet vermekteyiz.

Milas Bodrum Havalimanı çıkış kapısından ayrılan yolcularımız kendisini orada hazır bekleyen VIP Bodrum Gölköy transfer aracına binerek hiç vakit kaybetmeden seyahatlerine başlayacaklardır. Milas Bodrum Havalimanı ile Gölköy arası 48 kilometre mesafededir. Milas Bodrum Havalimanı Gölköy transfer ulaşım süresi özel araçlarımız ile yaklaşık olarak 55 dakika sürmektedir.

Gölköy ulaşım hizmetleri  sunarken dikkat ettiğimiz en önemli husus ise şüphesiz siz değerli yolcularımızın güvenliğidir. Gölköy transfer şirketleri arasına girdiğimiz ilk günden itibaren hedeflerimiz belliydi. Gölköy ile Milas Bodrum Havaalanı arasındaki ulaşım ihtiyacına birinci sınıf transfer hizmetleri sunarken, aynı zamanda da en ucuz Gölköy transfer firması olmaktı. 2020 Yılı itibariyle hizmet bölgemizdeki Gölköy transfer fiyatlarımız ile sizlere en ucuz Gölköy VIP transfer hizmetine sunmaya çalışıyoruz.

Gölköy transfer hizmeti alan yolcularımız, sırasıyla Güvercinlik, Torba mahallelerinden geçerek eşsiz güzellikteki çam ormanları ve masmavi Ege Denizi seyrederek yolculuk yapmaktadırlar.  Sizler için her zaman sloganımız geçerlidir iyi bir tatil iyi bir transfer ile başlar. Gölköy transfer hizmetlerimizden sizlerde 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz. Siz değerli konuklarımıza Gölköy transfer hizmeti sunmak bizim için bir onurdur.  

Özel Gölköy transfer hizmetlerimizden yararlanan yolcularımız aynı zamanda Gölköy ile Bodrum merkez ya da Bodrum Yarımadası'nda bulunan diğer tatil beldeleri ya da mahallelerine ulaşım hizmeti de alabilirler. Gölköy'e seyahat eden konuklarımız yakında bulunan Türkbükü, Yalıkavak, Yalıçiftlik, Torba gibi tatil beldelerinide ziyaret edebilirler. 

Gece farklı tatil beldelerinde seyahat yapmak isteyen müşterilerimize  araç tahsis hizmetimizde vardır. Gölköy'de  belirttiğiniz adresten, otel, tatil köyü ya da pansiyon hiç fark etmez araçlarımız belirttiğiniz yerden sizi dilediğiniz vakitte alarak dilediğiniz yere götürüp orada sizi bekleyecektir, tekrar aracınızı belirlediğiniz yere çağırarak Gölköy seyahatlerinizde hizmet alabilirsiniz. Tatilinizin sonunda, bulunduğunuz Gölköy adresinden belirttiğiniz vakitte araçlarımız gelerek sizi Milas Bodrum Havalimanı'na da bırakabilir. Bazı yolcularımızın çevre illerden direk Gölköy'e hiç uçak kullanmadan transferlerini de sağlamaktayız. Özellikle kalabalık ailelerde bu şekilde seyahatler çok daha ekonomik olmaktadır.

Gölköy transfer rezervasyonu yapmak için sizler için özel tasarlanmış olduğumuz VIP Bodrum transfer.com internet sitemizden anlık rezervasyon yapabilirsiniz.  Bizlere 0542 237 0542 numaralı 7/24 Çağrı Merkezimizden de ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.