• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Gürece Transfer Hizmetleri

Gürece Transfer şirketleri arasında son model araçlarımızla en ucuz Bodrum transfer fiyat garantisi ile çalışmaktayız. Erken rezervasyon fırsatı kaçmasın.

Gürece Transfer


Gürece Transfer Hizmetleri, Milas Bodrum Havalimanı iç hatlar kapısından siz değerli konuklarımızı karşılayarak Gürece de gideceğiniz adresinize Vip Bodrum transfer kusursuz hizmet anlayışı ile transferinizi gerçekleştirecektir.

Gürece, Milas Bodrum Havaalanına 55 kilometre uzaklıkta yer alır. Vip Gürece Transfer ile 60 dakikalık rahat ve güvenli yolculuk sonunda tatiliniz başlayacaktır.

Gürece, Bodrum'daki son dönemlerin en güzel taş evlerinin yer aldığı, ihtişamlı görüntüsü ile de yerli ve yabancı turistlerin oldukça dikkatini çekmektedir.

Bodrum Gürece köyü, Bodrum merkez'e yaklaşık 13 kilometre mesafede yer alır. Manzara sever turistlerin kesinlikle görmesi gereken tatil beldelerindendir.

Milas Bodrum Havalimanı Gürece transfer hizmetinden faydalanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da web sitemizden online rezervasyon yaparak son model araçlarımız ve tecrübeli kaptanlarımızın siz değerli konuklarımıza vereceği hizmetten yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Gürece tatiliniz sırasında şehiriçi gitmek ve görmek istediğiniz mekanlara 7 gün 24 saat en ekonomik fiyatlarla transfer hizmeti vermekteyiz. Vip Bodrum Transfer siz değerli konuklarımıza tüm araç seçeneklerimizle hizmet vermekten mutluluk duyarız.