• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bağla Transfer Hizmetleri

Bağla transfer ile Bodrum havalimanı transferi artık çok kolay. Çağrı merkezimizi hemen arayarak erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bağla Transfer Vip.


Bağla Transfer hizmetleri, Milas Bodrum Havalimanı çıkış kapısında uçağınızdan iner inmez son model araçlarımız ile profesyonel ekibimiz sizi karşılayarak gideceğiniz adresinize kadar güvenli ve ekonomik transferinizi gerçekleştirecektir.

Sadece 100 TL den başlayan fiyatlar ile Vip Sedan araç, Vip Minibüs, Vip Minivan, Vip Midibus ve Vip Otobüs seçeneklerinden ailenizin kişi sayısına uygun olan aracı seçebilir en uygun fiyata konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Bağla koyu Bodrum’un en güzel koylarındandır. Huzur dolu tatil geçirmek isteyen yerli ve yabancı turistler için vazgeçilmez adrestir. Sakin ve huzur dolu olmasının yanısıra koyda bulunan otellerde denize sıfır konumda yer alır ve oldukça ekonomiktir. Bu tesislerden başlıcaları; Family Life İmperial Hotel, Aspat Beach Hotel, Termera Resort Hotel’dir. Vip Bağla transfer ile gitmek istediğiniz yere dilediğiniz saatte gidebilirsiniz. Aracınız sizi bıraktığı yerde bekleyecek ve dönüş yapmak istediğiniz saatte otelinize ve evinize en ekonomik ve konforlu transfer ile bırakacaktır.

Bağla Koyu Bodrum yerlilerininde çok tercih ettiği bir lokasyona sahiptir. Bağla Sitesi, Bağla Bankev Sitesi, Kalekent Sitesi, Ahikent Sitesi, Yatağanlılar Sitesi, Burina Tatil Evleri, Bodrum Yeşilçınar Evleri, Bağla Aytur Sitesi, Bağla Bank Ev Sahil Sitesi, Halikarya Villaları, Eczacılar Hekimler Sağlık Elemanları Sitesi, Elit Lotus Sitesi 7 gün 24 saat hizmet verdiğimiz siteler arasında yer almaktadır.

Milas Bodrum Havalimanı transfer hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz 7 gün 24 saat 0542 237 0542 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilir yada web sitemizden online transfer rezervasyonu yapabilirsiniz.