• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Güllük Transfer Hizmetleri

Güllük Transfer hizmetleri veren firmamız Korona virüs hijyen kurallarına uygun transfer sunmaktadır. 7 gün 24 saat profesyonel ekip ile sorunsuz transfer.

Güllük Transfer


Güllük transfer hizmetleri, Milas Bodrum Havalimanı ile Güllük arasında ulaşım hizmetleri almak isteyen yolcularımıza özel VIP Güllük transfer hizmetleri sunmaktayız. Milas Bodrum Havalimanı ile Güllük arası 10 kilometre mesafededir.  

Milas Bodrum Havalimanı, Güllük VIP transfer hizmetlerimizden yararlanmak isteyen yolcularımız 7 gün 24 saat hizmet veren 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir yada internet sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz. Güllük ile Milas Bodrum Havalimanı arasında ulaşım hizmeti almak isteyen konuklarımızla özel son model araçlar ve en ekonomik transfer fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Güllük'te yer alan Labranda Hotel, İkont Otel, Oba sitesi, Sinpaş Sitesi Tekirova Sitesi, Orjan Sitesi, Gültur sitesi, Güllük Otel, Güllük pansiyon, Güllük Butik Otel, Mavi tatil köyü,  Hidden Garden Otel, Urga Hotel, Green Hill Rezidence, Yasemin Sitesi, Yeşil Barış Sitesi, Medd-inn Boutique Otel  bilinen ve en çok tercih edilen konaklama adresleridir. Sizlerde Milas Bodrum Havalimanı, Güllük transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere özel tasarlamış olduğumuz online rezervasyon sistemimizden yararlanarak rezervasyonlarınızı nereden ve ne zaman nereye ulaşmak istediğinizi bizlere kolayca iletebilir yada 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezi üzerinden bizleri arayarak araç isteyebilirsiniz. Araç talep ettiğiniz yerde ve zamanda mutlaka hazır bulunmanız gerekmektedir.

En ucuz Güllük transfer fiyatları ile hizmet verirken son model araçlar ve deneyimli kaptanlar ile hizmet vermekteyiz. Size özel tahsis edilmiş araçlar ile Bodrum Yarımadası'nda seyahat etmek isterseniz çağrı merkezi üzerinden programınızı bize iletebilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat garantili transfer hizmeti de vereceğiz.  

Güllük Marina bilindiği üzere Bodrum'un son dönemlerde en çok tercih edilen marinası olmuştur. Bunun sebebi ise Milas Bodrum Havalimanı'na sadece 10 kilometre mesafede bulunmasıdır. Bodrum Yarımadası'nda bulunan hiçbir Havalimanı'na bu kadar kısa sürede ulaşılamadığında. bu sene hizmete giren Güllük Marina inanılmaz yoğun talep görmektedir Güllük marina'nın açılması ile Güllük'te Ayrıca bölgede inşaat yatırımları da hızlanmıştır.

Kısa zamanda büyük paralar kazanabileceğiniz bir emlak merkezi olan Güllük, yaz kış oturulabilen mükemmel iklim şartları ve her aradığınızı bulabileceğiniz şirin bir tatil kasabasıdır.

Güllük ile Bodrum merkez arasında transfer hizmeti almak isteyen konuklarımızı özel araçlar yönlendirebiliriz. Yönlendirdiğimiz araçlar dilerseniz sizleri tekrar Bodrum merkez'den alarak Güllük’e bırakacaktır.

Güllük'ten Milas Bodrum Havalimanı'na ulaşmak isteyen konuklarımız 7 gün 24 saat araç talebinde bulunabilirler en ucuz Güllük transfer fiyatları ile hizmetinizdeyiz. Siz değerli konuklarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.