• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Çökertme Transfer Hizmetleri

Çökertme Transfer ile tatilinize son model araçlarımız ile transfer yaparak başlayabilirsiniz. Online rezervasyon yaparak kampanyalardan yararlanın.

Çökertme Transfer


Bodrum Çökertme, Muğla ilinin Milas belediyesine bağlı yeşil ve mavinin en güzel tonlarını görebileceğiniz huzur dolu tatil severlerin en çok tercih ettiği tatil beldesidir. Çökertme bakir kalmış doğası ile genellikle yat sahiplerinin akınına uğramaktadır.

Çökertme, Milas Bodrum Havalimanı'na yaklaşık 65 kilometre mesafede yer almaktadır. Vip Çökertme Transfer ile Milas Bodrum Havaalanı iç hatlar çıkış kapısında son model araçlarımız ve tecrübeli personel kadromuz sizleri karşılayarak Çökertme de dilediğiniz adresinize ya da otelinize güven ve konforlu bir şekilde bırakacaktır. Çökertme Vip Transfer süresi yaklaşık 1 saat 15 dakikadır.

Çökertme de bulunan başlıca konaklama tesisleri ; Orhan Pansiyon & Restaurant ve Çökertme Butik Otel & Restaurant'dır.

Siz değerli konuklarımız Milas Bodrum Havalimanı transfer ile uçaktan iner inmez tatilinize başlamak istiyorsanız 7 gün 24 saat 0542 237 0542 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilir ya da internet sitemizden Online Bodrum transfer rezervasyon yapabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarımızı mutlaka değerlendirin.