• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Ortakent Transfer Hizmetleri

Ortakent Transfer ve Bodrum Ortakent Havalimanı transfer hizmetlerimizi son Model Vip Mercedes araçlar ile sunuyoruz.

Ortakent Transfer

Vip Ortakent Transfer Hizmetleri.

Ortakent transfer vip Bodrum transfer şirketi.

Ortakent Vip Transfer Erken Rezervasyon 2023

Ortakent transfer fiyatları ile en ucuz fiyat garantili Ortakent transfer hizmetleri için son günleri kaçırmayın.

Ortakent transfer şirketleri arasında en kaliteli ve güvenli hizmet sunan firmayı mı arıyorsunuz? Sizlere VIP Bodrum transfer ailesi olarak uzun süredir Bodrum Yarımadası'nda  yer alan tüm bölgeler de 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Bodrum Yarımadası'nın  Güney sahilinde bulunmaktadır. Ortakent Milas Bodrum Havalimanı'na 50 kilometre mesafede yer alır.

Milas Bodrum Havalimanı'na gelen yolcularımız havalimanı çıkış kapısından çıkar çıkmaz kendilerini  Ortakent'te ulaştırmak amaçlı orada bekleyen VIP Bodrum Ortakent transfer aracına binerek hiç vakit kaybetmeden rahat güvenliği konforlu bir seyahate başlayacaklardır.

VIP Bodrum transfer olarak en iyi bildiğimiz ve her zaman uyguladığımız tek kural iyi bir tatil iyi bir transfer ile başlar sloganı ile yola çıktık. Bodrum Ortakent'e seyahat eden yolcularımız yaklaşık olarak bir saat VIP transfer hizmeti alarak Ortakent'te diledikleri adrese ulaşacaktır.

Ortakent'in bölgede bilinen ismi Ortakent-Yahşi'dir. Ortakent'in en önemli özelliği şüphesiz ki mavi bayraklı tertemiz genellikle kumsaldan oluşan sahilidir.  Ortakent Yahşi Muğla İlinin Bodrum İlçesine bağlıdır ve Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin mahallelerinden bir tanesidir. Tüm dünyadan yabancı misafirlerin ziyaretçi akınına uğrayan bu tatil kasabası yerli ziyaretçilerin Bodrum'da tatil yaptıklarında tercih ettikleri bir mahallesidir.

Yaz kış yaşayan nüfus açısından da Ortakent Bodrum'un isminden de anlaşıldığı gibi hemen hemen tam ortasında yer almaktadır. Çevresinde çok yakın ama Dünyaca bilinen ünlü tatil beldeleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Yalıkavak, Turgutreis ve Bitez'dir.  Ortakent'te tatil amaçlı gelen ziyaretçilere  bazı tavsiyelerimiz olacaktır.  Akşam Yalıkavak Palmarina da alışveriş yapabilirsiniz dünyaca ünlü markaların bir arada bulunduğu Palmarina AVM'de Türkiye'de bulamadığınız birçok markayı bulabilirsiniz.

Kısa seyahatlerle dünyanın en güzel koylarında yüzme imkanı bulabilirsiniz. Ortakent’in en bilinen plajı Yahşi de yer alan deve plajıdır.  Ortakent'te gelen turistlerin gezdiği bir diğer tatil beldesi ise  Turgutreis mahallesidir. Turgutreis Mahallesi yaz kış yaşayan nüfusun çoğunlukta olduğu Bodrum mahallelerinden bir tanesidir.

Ortakent tatil yapmak amaçlı Bodrum'da tercih edilebilecek en güzel plajlara sahip beldedir. Sizlerde Ortakent'te ulaşmak amaçlı VIP Bodrum transfer.com internet sitemizden anlık olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Ortakent'te Bulunduğunuz süreçte yakında bulunan tatil bölgelerine veya restoranlarına ya da Bodrum merkeze ulaşmak istediğinizde bizlerden 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayarak araç talebinde bulunabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ortakent transfer ile talep ettiğiniz araç en kısa sürede talep ettiğiniz yerde olacaktır Aracınıza binerek VIP transfer hizmeti alabilirsiniz tatilinizin sonunda Milas Bodrum Havalimanı'na ulaşmak amaçlı VIP Ortakent transfer hizmetlerimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Milas Havaalanı Ortakent transfer siz değerli konuklarımıza en iyi hizmet vermek amaçlı 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çalışıyoruz.