• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Vip Bodrum Transfer Hizmetleri

Vip Bodrum Transfer hizmetlerimizi en ucuz fiyat garantili 2019 ve 2020 model mercedes vito araçlar ile sunuyoruz.

Vip Bodrum Transfer™


VIP Bodrum transfer vip yolcu taşımacılığı, Milas Bodrum Havalimanı ile Bodrum Yarımadası arasında ve Bodrum'a yakın bölgelere, özel vip transfer ulaşım hizmetleri sunar. VIP transfer konusunda uzman kadrosu, son model lüks tam donanımlı araçları, bölgede minimum 5 yıl aktif olarak araç kullanmış en az B sınıfı ve üst ehliyete sahip, SRC2 sürücü yeterlilik belgesine sahip, psikoteknik evraklı kaptanları ile VIP transfer hizmetleri verir. Vip Bodrum Transfer tamamen yasal bir şirkettir. Ulaştırma Bakanlığı  tarafından verilen Yurtiçi yolcu taşımacılığında kullanılan yetki A1 ve D2 belgelerine sahiptir. VIP transfer kelime anlamı gereği tertemiz araçlar, güleryüzlü kaptanlar, son model araçlar ile belirli bir adresten belirli bir adrese daha önceden programlı olarak ulaşım hizmetleri vermkteyiz. Aynı zamanda da A grubu seyahat acentası olarak Bodrum'da hizmet vermekteyiz.

Yaz aylarında bölgemize gelen yerli ve yabancı konuklarımıza Milas Bodrum Havalimanı ile Bodrum Yarımadası genelinde Torba, Güvercinlik, Bodrum merkez, Gümbet, Bitez, Ortakent, Türkbükü, Gündoğan, Yalıkavak, Turgutreis, Gümüşlük, Akyarlar, İçmeler, Yalıçiftlik ve Kadıkalesi mahallelerine vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Tatil beldelerinde yaz tatili amaçlı konaklayan konuklarımız MarinaOtel ile Havalimanı arasında VIP transfer hizmetimize yoğun talep göstermektedirler. Aynı zamanda da otellerinden Bodrum Yarımadası'nda gitmek istedikleri mahalle ve tatil beldesine ulaşım hizmetlerini de alırlar. Örnek olarak Türkbükü'nde bir otelde konaklayan konuklarımız akşam Yalıkavak Palmarina'da bulunan ünlü restaurantlarda yemek yiyip Yalıkavak sahilinde dolaşıp tekrar otellerine geri dönüş yolculuğu ihtiyaçlarında bizlerden araç tahsis hizmeti almaktadırlar. Aynı şekilde örnek olarak Torba'da herhangi bir otelde konaklayan bir konuğumuz Torba da  konakladığı otelden Gümüşlük'te sahilde yer alan restoranlar da yemek yerken Gümüşlük ziyaretleri sonrası ulaşım amaçlı bizden araç talep ederler.

Bodrum transfer şirketleri arasında, Bodrum transfer hizmetimizden, çevre illerden İstanbul yada Ankara'da aracı olmasına rağmen Havayolu ile Milas Bodrum Havalimanı'na gelen konuklarımıza kendi araçlarında seyahat ettikleri rahatı hissettirmeye çalışıyoruz.

VIP Bodrum transfer, VIP taşımacılık sektörü lideri olarak Milas Bodrum Havalimanı alanında ve bölgesinde bir numaradır.

Geçtiğimiz yıllarda vip transfer hizmeti sunduğumuz ve transfer hizmeti sunmaya devam ettiğimiz diğer Havalimanları ise Dalaman Havalimanı, İzmir Havalimanı ve Antalya Havalimanı dır. Geniş araç filomuza ve bizlere nerede ihtiyaç duyarsanız biz orada olacağız sizlere daimi olarak en iyi hizmeti sunmak tek hedefimizdir. Sizler bizleri tercih ederek yaptığımız işte başarılı olduğumuzu ve memnuniyetinizi bizlere hissettiriyorsunuz. Bizler de sizlere elimizden gelen en iyi VIP transfer hizmetini sunmak için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çalışıyoruz. Siz varsanız biz varız, bunun bilinciyle kendimizi sürekli yeniliyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.