• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Bodrum Sprinter Kiralama Hizmetleri

2020 Model özel üretim Mercedes Sprinter aracımızla Bodrum'da ve Türkiye'de aynısını bulmakta zorlanacağınız bir hizmet almak ister misiniz?

Bodrum Sprinter Kiralama Hizmeti.


Bodrum Sprinter kiralama hizmetlerimiz ile yıl boyunca kafanızda planlayıp tasarladığınız tüm yılın stresini atacağınız tatilinize 2020 model Mercedes Sprinter araçlarımız ile başlayabilirsiniz.

7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden, Bodrum Havalimanı transfer yada Bodrum transfer için rezervasyon yapabilirsiniz. Özel yapım Mercedes Sprinter araçlarımızda konforunuz için profesyonel ekibimiz her ayrıntıyı düşünerek araçların dizaynını yaptırmıştır.

Araçlarımız 16 kişilik olup, içerisinde ara bölmesi bulunmaktadır. Ara bölmeyi kapattığınız zaman sadece ve sadece ailenizle ev konforunda seyahat edebileceğiniz bir rahatlık sağlamış bulunmaktayız. Özel yapım Mercedes Sprinter araçlarımızın tüm koltuklarında, usb bağlantısı ve 220 volt elektrik prizi bulunmaktadır. Aynı zamanda iş seyahatlerinizi düşünerek planladığımız iç tasarımda aracımızın içerisinde 3 adet masa bulunmaktadır. Yolculuğunuz boyunca izleyebileceğiniz Lcd TV ve özel müzik sistemi de yer almaktadır. Sıcak yaz günlerinde serinlemek istediğiniz zaman soğuk içecek ikramıda bulunmaktadır. Seyahat ettiğiniz saate göre renkleri değişen özel yapım mayback tavan ile seyahat ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.   

Bodrum Sprinter kiralama hizmetimiz şöförü ile birlikte hizmetinize verilmektedir. Alanında oldukça deneyimli ve profesyonel olan ekibimiz siz değerli konuklarımıza hizmet verirken siz sadece ev konforunda yolculuğun tadını çıkaracaksınız. Araç kaptanlarımız sürekli eğitim seminerleri almaktadırlar. Tüm araç kaptanlarımızın SRC2 ve Psikoteknik evrakları tam olup düzenli olarak kontrolleri sağlanmaktadır. 

Covid-19 Korona virüsünden sonraki dönemde dahil olmak üzere yasal Ulaştırma Bakanlığı'nın yetkili D2 firması olmamız nedeni ile Türkiye'deki tüm noktalardan tüm adreslere transferlerimiz devam etmektedir. Evdekal Türkiye sürecinde mecburen seyahat etmesi gereken konuklarımıza araçlarımız üst derece dezenfeksiyon işlemi yapıldıktan sonra transfer işlemleri gerçekleşmektedir. Yolculuk sürece tüm konukların maske ve eldiven kullanımı zorunludur. 

Bodrum Transfer tavsiye edilen firmalar içerisinde zirveyi bırakmayan firmamız yaz kış demeden 365 gün boyunca 7/24 Türkiye'nin istediğiniz noktasına ulaşımızını sağlamaktadır. Sizlerde ev konforunda bu eşsiz rahatlıktaki hizmetten faydalanmak istiyorsanız oldukça kolaylaştırdığımız online rezervasyon panelinden rezervasyon yapabilir ya da +905422370542 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.