• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Küçükbük Transfer Hizmetleri

Küçükbük Transfer şirketleri arasında en ucuz Bodrum transfer fiyatları ile çalışmaktayız. Gündoğanın en güzel koyu olan Küçükbük'e özel ulaşım sunuyoruz.

Küçükbük Transfer


Bodrum Yarımadası'nın yıldızı Küçükbük. Gündoğan ile Göltürkbükü arasında yer alan küçük ve şirin bir tatil kasabasıdır. Küçükbük Gündoğan'ın en güzel lokasyonuna sahiptir.

Küçükbük Gündoğan ile Türkbükü arasında kalan çok önemli bir lokasyondur.Turizm açısından özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin cazibe merkezidir.

Bodrum’un gündoğanla Gölköy arasında mavi bayraklı en güzel koylarından biridir.
Apart otelleri güzel restoranları bulunan bu beldede kafa dinlemek için ideal eğlenmek isteyenler için Bodruma 20 kilometrelik mesafededir.

Cape Bodrum Beach Resort, Costa Farilya, Mivara Luxury Resort, Hotel Vita Bella Resort, Elista Hotel, Liona Hotel, Bella Sombra Hotel, Casamia Boutique Hotel gibi bu oteller bu bölgededir. Küçükbük Havaalanına 50 kilometre, Bodrum merkeze 20 kilometre mesafededir.

Bodrum Milas Havaalanından Gündoğan Küçükbük'e transfer süresi olarak çevre koşulları ve trafiğe bağlı olarak yaklaşık 60 dakika, Küçükbük'ten Bodrum merkeze aynı şekilde çevre faktörleri ve trafiğe bağlı olarak yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

Sizde bu deneyimi yaşamak ve Küçükbük’e, bu bölgede bulunan oteller gitmek isteyen misafirlerimiz için kişiye özel, dezenfekte edilmiş 2019 Model Vip Mercedes Vito ve 2020 Model Vip Mercedes Sprinter araçlarımızla Vip küçükbük transfer hizmeti almak için internet sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz.