• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Transfer Hizmetleri

Bodrum Transfer hizmetlerimizi son model Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlar ile, konfor ve güven eşliğinde en ucuz fiyat garantisi ile sunmaktayız.

Bodrum Transfer Vip Hizmetleri.


Bodrum Transfer hizmetleri, Bodrum Havalimanı VIP Bodrum transfer özel ve çok ucuz ulaşım fiyatları ile Vip Mercedes model araçlar 7 gün 24 saat siz değerli konuklarımızın hizmetindedir. Milas Bodrum Havalimanı Bodrum Transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 online rezervasyon yapabilir veya bizlere müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırlarında yer alan Bodrum, Muğla iline bağlıdır. Gün geçtikçe artan Bodrum nufüsü 2020 yılının ilk verilerine göre 175.435 kişidir. Türkiye'nin en önemli turizm merkezidir. Bodrum Dünya'nın en önemli turizm merkezlerinden birisi olma yolunda hızla yükselişini sürdürmektedir.

Bodrum Muğla iline bağlıdır. Bodrum Merkez Milas-Bodrum Havalimanı'na 35 kilometre uzaklıkta ve özel araç transfer ile yaklaşık olarak 40 dakika ulaşım mesafesinde yer almaktadır.

Bodrum Merkez yazın tatil yapmak isteyen yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmez adreslerindendir. Şarkılar ve şiirlerin ilham kaynağı olan Bodrum Merkez marinaya, barlara, çarşıya ve deniz kenarında yer alan otel, pansiyon, apart ve butik otellere yakın olması en büyük tercih nedenlerindendir. Bodrum Merkez'den Bodrum içerisinde ve dışında gideceğiniz her noktaya en uygun transfer fiyatlarımızla hizmet vermekteyiz. Bodrum, yaz kış yaşanabilir bir iklim ve şartlara sahip olması nedeniyle nufüs olarakta gün geçtikçe artmaktadır.

Bodrum Merkez'de toplam beş adet marina yatlimanı bulunmaktadır. Bu marinaların herbirinin kullanım amacı farklıdır. Bodrum Havaş artlarına uygun dizayn edilen marinalar Türkiye'nin en popüler marinalarıdır.

Bodrum Havalimanı Milta marina Bodrum vip transfer genellikle özel motor yat tekne ve bot sahiplerinin yıllık ücret ödeyerek kullandıkları yat limanıdır. Milta Marina Bodrum'un hemen yanı başında Karada Marina isimli alış veriş merkezi yer alır. Karada Marina'nın yanı başında ise haftalık, aylık mavi tur guletleri ve motor yatları bağlıdır. Tepecik Cami çevresinde bu büyük tekneleri görebilirsiniz. 

Bodrum Datça feribot iskelesi

Bodrum'un güzel koylarının günlük turları dışında, Kos Feribot seferleri ve Datça Feribot seferleri hergün hizmet vermektedir. Havaş, Bodrum seferleride hergün yapılmaktadır.

Bodrum gezilecek yerlerin en başında şüphesiz Bodrum kalesi yer almaktadır. Bodrum Kalesi 1595 yılında hapishane olarak inşa edilmiş ve günümüzde tarih kokan iç mimarisiyle müze olarak ziyaretçilerine kapısını açmıştır. İçerisinde Osmanlı döneminde inşa edilen cami ve türk hamamı bulunmaktadır. Ayrıca İngiliz kulesi, Fransız kulesi, İtalyan Kulesi, Alman kulesi ve yılanlı kulede Bodrum Kalesi bünyesinde yer almaktadır.

Bodrum Merkezde gezilecek diğer en önemli yerlerden birisi ise Bodrum Antik Tiyatro'dur. 13.000 kişi kapasiteli Bodrum Antik Tiyatro günümüze kadar yapılmış restore çalışmaları ile yaz aylarında tatilcilere eşsiz müzik, tiyatro ve eğlenceli gün ve gecelere ev sahipliği yapmaktadır. Antik tiyatronun biraz ilerisinde yer alan Kaya Mezarları ve Bodrum Merkez'in içerisinde yer alan Myndos kapı gezilmesi gereken yerlerdendir. Bodrum Barlar sokağı başta eğlencenin tadını denizde çıkarmak isteyenler için Catamaran Disco ve Halikarnas disco gibi disco ve bar geceleri eğlenceli hale getirmektedir. Bodrum Barlar Sokağında yer alan ünlü markaların satışının yapıldığı dükkanları gezerken çok keyif alacaksınız.

Vip Bodrum transfer hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz 7 gün 24 saat son model araçlarımız ve tecrübeli kaptanlarımız ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.