• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Vito Kiralama Hizmetleri

Vip Bodrum Vito Kiralama hizmetlerimizi Bodrum Yarımadası ve Milas Bodrum Havalimanı çevresinde yer alan tüm bölgelere sunmaktayız.

Bodrum Vito Kiralama Hizmeti.


Vip Bodrum Vito Kiralama ve Transfer Hizmetleri ile Bodrum Yarımadası Milas Bodrum Havalimanı lokasyonlarında Mercedes  Vito kiralama hizmetleri vermekteyiz. 2019 ve 2020 model Mercedes marka Vito model tam donanımlı araçlarımız kiralamak isteyen konuklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda bizlere belirttikleri süre içerisinde kiralama hizmeti sunmaktayız.

Bodrum Vito kiralama hizmeti verdiğimiz konuklarımızla hiçbir ek ücret almadan araçlarımızın kullanımı amaçlı şoför vermekteyiz. Bodrum'da birçok kiralamak isteyen konuklarımızın ehliyetleri ve gerekli SRC Psikoteknik belgeleri bulunmamasından dolayı sizlere bu ücretsiz olarak sunduğumuz özel şoförlü Vito kiralama hizmetleri tavsiye ederiz. Mercedes Vito marka araçlar ile tatiliniz daha konforlu, daha eğlenceli olacak.

Mercedes Vito araçlarımızdan dilediğiniz renkte ve dilediğiniz donanımda araç talep edebilirsiniz. Sizler için filomuzda bulundurduğumuz son model Vitolarımızdan beyaz, siyah ve gri renkte araçlar bulunduruyoruz. Araçlarınızın iç dizaynını değişik renklerde tercih edebilirsiniz. Örnek olarak siyah renkte full tam donanımlı aracı kiralarken, iç renginin döşeme rengini seçebilirsiniz araçlarımızın tamamı deri döşeme, karşılıklı oturum, çift klimalı araçlardır. Araçlarımızın yakıt depoları full dolu olarak teslim edip ve full depo teslim alırız. Bu şekilde aracınızı sürerken kendi doldurduğunuz yakıtı harcamış olursunuz.

Araçlarımızda standart özellik olarak Bluetooth üzerinden bağlantı yaparak araç kiti özelliğini seyahatinizde kullanabilirsiniz. araçlarımızda Tempomet özelliği mevcuttur. Tempomet özelliği ile sürü işlerinizde sinyal kolunun hemen altında bulunan kumanda kolu ile aracınıza dilediğiniz sürati bildirerek mevcut süresini korumasını ya da azaltmasını programlayabilirsiniz.

Genellikle hizmet talep eden konuklarımız Milas Bodrum Havalimanı ile otelleri arasında Mercedes Vito kiralayarak hizmet almaktadırlar. Aynı şekilde kiralama ihtiyaçlarındada otellerinden, Bodrum Havalimanı'na Vito kiralama hizmeti almaktadırlar. Bu hizmeti alan konuklarımız ödeme tipi olarak araçta yani vitoda ödeme, kredi kartı mail order ödeme, yada hesaba havale olarak ödeme yapabilirler. Mercedes Vito araçlarımız garanti kapsamında olup, gerekli tüm bakımları yetkili Mercedes servislerinde yapılmaktadır. Sizlere kusursuz hizmet sunabilmek amacıyla, tüm araçlarımızın bakımlarını periyodik olarak takip ediyor ve sadece yetkili servislerinde yaptırıyoruz.

Sizlerde kiralamış olduğunuz  Mercedes Vito araca gönül rahatlığı ile binebilir, araç konforunun keyfini sürebilirsiniz. Bizlerden yoğun talep ile Vito kiralama konuklarımız sayesinde biz varız ve bunun bilinciyle sizlere hep daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz. Bodrum Vito kiralama ihtiyacınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi seyahatler ve iyi tatiller dileriz. Ücretsiz olarak gönderdiğimiz kaptanlarımız ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz.  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.