• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bardakçı Transfer Hizmetleri

Bardakçı transfer ile tatilinize son model Mercedes Vito ve Sprinter araçlarımız eşliğinde başlayabilirsiniz. Bardakçı transfer ile tatile hazırmısınız?

Bardakçı Transfer Vip.


Bardakçı, Bodrum'un mavi bayraklı denizi ve eşsiz doğası ile tüm yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Bardakçı transfer ile Milas Bodrum Havalimanından 40 dakika içerisinde gitmek istediğiniz otel yada adresinize ulaşabilirsiniz. Ekonomik ve güven içerisinde tatilinize başlamak istiyorsanız Vip Bodrum transferin son model araçlarını kullanabilirsiniz. 

Vip Bardakçı Transfer ile Bardakçı koyunda ulaşabileceğiniz hizmet verdiğimiz başlıca oteller ; Salmakis Resort Hotel, Azka Hotel, Dolce Bodrum Hotel&Spa, Değirmenburnu residence, Hotel Mavi Kumsal, Grand Newport Hotel, Bardakçı Voyage Hotel, Club Bodrum Otel, Bodrum Bay Resort Hotel ve Bardakçı oteldir.

Bardakçı transfer ile ekonomik, güvenli ve konforlu transfer için tek yapmanız gereken 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilir yada rezervasyon panelimizden online işlem yapabilirsiniz.