• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Bodrum Şoför İş İlanları 2023

Bodrum bölgesinde çalışacak sektörde lider konumda bulunan firmamıza tecrübeli transfer şoför alımı yapılacaktır.

Bodrum Şöför İş İlanları 2023 Başvurular.

Bodrum transfer hizmetleri sektöründe lider firmalarımız;

Vip Bodrum Transfer Turizm Limited Şirketi

Esenkal Turizm Anonim Şirketi 

Bodrum Esenkal Turizm A Grubu Türsab Turizm Seyahat Acentası

Bodrum Transfer iş ilanları ile Şirketimizin bünyesinde çalıştırılmak üzere araç şoförü kadrosunda tecrübeli personel ihtiyacımız bulunmaktadır.

-Bodrum'da ikamet eden veya Bodrum'da lojmanda yatılı kalabilecek.

-Bodrum'da aktif araç kullanmış bölgeye hakim adres bilen,

-Tercihen 35 ile 50 yaş aralığında askerliğini yapmış.

-Günlük kişisel bakımını aksatmayan ve özen gösteren,

-Firmamızın kurumsal kimliğini benimseyebilecek.

-Güleryüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı,

-Sektörümüzde tecrübeli, ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu

-Dürüst, güvenilir, başarı hedefi ile çalışan,

Bodrum Şöför İş İlanları 2023 Mart ayı personel başvurusu yapmak için kolay anlaşılır ve doğru bilgiler ile sizi tanıtan bir özgeçmiş cv ile lütfen başvuru yapınız. 

  • Bodrum transfer iş ilanları 2023

Bodrum İş İlanları 2023 Bodrum Transfer firması olarak alanında deneyimli, Vip araçlarımızda çalışacak araç kaptanları alınacaktır. Vip Bodrum transfer şoför ilanı için lütfen güncel özgeçmiş bilgilerinizi e posta adresimize göndererek başvurunuzu tamamlayınız.

  • Src 2 belgeli şöför arayanlar.

Bodrum'da sektörün lideri olan firmamızda Src 2 ve psikoteknik belgeli şoför alımı yapılacaktır. Odaklanmış ve uyumlu çalışabilecek araç kaptanları lütfen güncel özgeçmiş bilgilerinizi e posta adresimize göndererek başvurunuzu tamamlayınız. 

  • Yatılı Şoför İş İlanları.

Şirketimiz bünyesinde çalışacak Bodrum yatılı şoför alımı yapılacaktır. Takım çalışmasına uyumlu olan, çalışma arkadaşları ile düzgün iletişim kurabilen, Bodrum bölgesinde çalışacak, Hijyene önem veren Src 2 ve psikoteknik belgeli iş arayan araç kaptanları ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Sizde kurumsal bir firma bünyesinde son model araçlarda çalışarak para kazanmak istiyorsanız lütfen güncel özgeçmiş bilgilerinizi e posta adresimize göndererek başvurunuzu tamamlayınız.

  • Bodrum otel şoför iş ilanları 2023

Vip Bodrum Transfer şirketi olarak bünyemizde çalışacak, tempolu çalışmaya yatkın, Vip Mercedes Vito veya Vip Mercedes Sprinter araç kullanarak Havalimanı ile Otel transferi yapabilecek araç şoförleri işe alınacaktır. İş başvuruları için lütfen güncel özgeçmiş bilgilerinizi e posta adresimize göndererek başvurunuzu tamamlayınız.

  • Bodrum Havaalanı transfer şöför iş ilanları 2023

Bodrum'un lider firması, A grubu seyahat acentası olan Bodrum Esenkal Turizm Seyahat Acentası olarak bünyemizde çalışacak Havaalanı Transfer şoför alımı yapılacaktır. Kurumsal bir bünyede her daim gününde maaş alarak aynı zamansa bahşişli yeni kasa model araçlarda çalışmak isteyen uyumlu, hijyene önem veren Vip araç kaptanları iş başvuru için lütfen güncel özgeçmiş bilgilerinizi e posta adresimize göndererek başvurunuzu tamamlayınız.

  • Şöför iş ilanları Bodrum.

Bodrum bölgesinde çalışacak alanında deneyimli, Bodrum bölgesinde çalışmış tecrübeli ve yeni kasa vip araçlarımızda çalışacak Vip araç kaptanları alınacaktır. Başvuru şartlarına uyum sağlayacak kişiler güncel özgeçmiş bilgilerinizi e posta adresimize göndererek başvuru yapması rica olunur.