• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Milas Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri ile Güvenli ve Ekonomik Ulaşım.

Milas Bodrum Havalimanı transfer ile Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum bölgesine özel transfer hizmeti sağlamaktayız. Kişiye özel transfer ile konforu seçin.

Milas Bodrum Havaalanı Transfer.


Muğla ilinin Bodrum ve Milas ilçelerine havayolu ulaşımını sağlamak amacı ile 1994 yılında temeli atılarak inşa edilmeye başlandı. Cumhuriyetimizin 75. yılı reformları ile 1998 yılında hizmete açılmıştır.

TAV Milas-Bodrum Havalimanı şu anda Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin en önemli Havalimanları arasında şüphesiz ilk beşde yer alır.

Milas Bodrum Havalimanı Muğla ilinde yer alan en önemli havalimanı ve ulaşım merkezidir. Muğla ilinde toplamda iki adet havalimanı bulunmaktadır. Birincisi Milas Bodrum Havalimanı diğeri ise Dalaman Havalimanıdır. Milas Bodrum Havalimanı'nda iki adet ana terminalden oluşur. Terminallerin bir tanesi ve en çok kullanılanı İç Hatlar terminalidir. İç Hatlar terminali, Milas Bodrum havalimanı kontrol noktası geçilerek direk devam edildiğinde ulaşılan sarı tabelalı terminaldir. Ana terminal binası, kendi içlerinde bazı birimlere ayrılır. Bu birimler İç hatlar terminalinde; İç Hatlar Gelen Yolcu bölümü, İç Hatlar Giden Yolcu bölümü, İç Hatlar CIP bölümü ve İç hatlar VİP bölümüdür. Aynı zamanda iç hatlar terminalinde, ufak çaplı bir alışveriş merkezi, Lounge, Kantin, Yiyecek içecek temin edilebilecek turistik işletmeler, turizm ofisleri ve araç kiralama ofisleri bulunur.

Diğer terminal ise, Milas Bodrum Havalimanı kontrol noktasından girilir girilmez sağdaki yoldan ulaşılan terminaldir. Dış Hatlar terminali iki katlı olarak kullanılmaktadır. Üst kat, Milas Bodrum Havalimanı Dış Hat giden yolcu terminalidir. Alt kat ise, Milas Bodrum Havalimanı gelen yolcu terminalidir. Dış hatlar terminali, toplamda bir büyük bina iki kat ve üç bölüm olarak hizmet vermektedir. GAT Terminaline, Dış hatlar terminaline giden ve gelen yolcu kavşağından dönülmeden direk devam edilerek ulaşılır. GAT Terminali Genel Havacılık Terminalidir. Bu terminal genellikle özel jet  ve helikopter sahipleri tarafından kullanılır. 

Milas Bodrum Havalimanı Transfer hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimize her zaman en ucuz Bodrum Transfer fiyatları ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.