• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Konacık Transfer Hizmetleri

Konacık transfer ile Bodrum Havalimanından Bodrumun en popüler semti Konacığa son model araçlarımız ile transferinizi gerçekleştirmek için hazırız. Ya Siz?

Konacık Transfer


Konacık, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı Bodrum'un tüm iş dünyasının merkezi haline gelmiş bir yatırım beldesidir. Bodrum’un tam orta noktasında yer alan Konacık, güneyinde Gümbet ve Bitez, kuzeyinde Göltürkbükü, doğusunda Bodrum, batısında Ortakent bulunmaktadır.

Bodrum Konacık, Bodrum Milas Havalimanı'na yaklaşık 40 kilometre mesafededir. Siz tatil sever konuklarımız Bodrum seyahatlerinde Çağrı merkezimizden ya da web sitemizden online rezervasyon yaparak 7 gün 24 saat transfer hizmeti satın alabilir ekonomik ve güvenli gitmek istediğiniz adrese ulaşabilirsiniz.

Milas Bodrum Havalimanı transferlerinizle, uçağınızdan iner inmez son model araçlarımız ile deneyimli kaptanlarımız sizleri Havalimanı kapısında karşılayarak gitmek istediğiniz adresinize kadar bırakacaktır.

Konacık Beldesi Bodrum merkeze 5 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Bodrum Konacık mahallesi Bodrum severlerin en çok tercih ettiği nüfus olarak kalabalık mahallelerindendir.

Konacık Bodrum'da yer alan birçok alışveriş merkezinin buluştuğu beldedir. Oasis AVM, Avenue AVM,  Midtown AVM, Metro Gross Market ve  Kipa Market gibi birçok ünlü markanın biraraya geldiği mağazaların çok yakınında bulunmaktadır.

Konacık, Bodrum merkezin çok yakınında tatil yaparken konumu itibariyle Bodrum gezilecek yerlerin tam merkez noktasındadır. Vip Bodrum transfer hizmetleri ile dilediğiniz  saatte istediğiniz adrese bırakılıp tekrar dönüşte de aynı hizmetten ekonomik fiyatlarımızla yararlanabilirsiniz.

Konacık’ta tatilinizi yaparken Yalıkavak Palmarina’nın büyülü atmosferinde gezebilir, Turgutreis  sahilinde yürüyüş yapabilir, Gümüşlük’te tavşan adası manzarası eşliğinde gün batımını seyredebilir,  Gündoğan sahilinde çay içebilir, Türkbükü gecelerinde eğlenebilir, Gümbet barlar sokağında dilediğiniz mekanda istediğiniz tarzda müzik dinleyebilirsiniz. Saymış olduğumuz tüm aktiviteleriniz de VIP Bodrum transfer 7 gün 24 saat hizmetinizde olacaktır.  

Bir telefon kadar size yakınız ihtiyacınız olduğu anda 0542 237 0542 numaralı telefondan Çağrı merkezimizi arayarak organizasyonlarınızda son model araçlarımızdan talep edebilirsiniz.