• 05422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Gümbet Transfer Hizmetleri.

Gümbet Transfer Rezervasyon Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Gümbet Transfer

Güvenli, Ekonomik ve VIP Gümbet Transfer Hizmetleri.

Antalya, Dalaman, İzmir ve Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri.

En Ucuz Fiyat Garantili Gümbet Transfer Fiyatları.

Gümbet Transfer Erken Rezervasyon 2018.
+905422370542
info@vipbodrumtransfer.com

Bodrum Gümbet, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı mavi bayraklı ve gece hayatı en renkli beldesidir.

Vip Gümbet Transfer ile Milas Bodrum Havaalanı'na 38 km uzaklıkta olan Gümbet'e yaklaşık 40 dakika içinde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Gümbet, Bodrum Merkez'e 3 kilometre yakınlığı ile tatil severlerden çok talep görmektedir.

Bodrum Gümbet, ismini sokaklarında da görebileceğiniz beyaz kubbeli sarnıçlardan almaktadır. Gümbet sığ denizi ve uzun kum plajı ile genellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği bir tatil beldesidir.

Ayrıca konumu itibariyle su sporları içinde oldukça elverişlidir. Gümbet özellikle Bodrum'un gece hayatının en yoğun olduğu gece kulubü, restaurant, disco ve barların bulunduğu noktadır. Gümbet Barlar sokağında her türden müzik ve eğlence ile bütün bir yılın stresini atabilirsiniz.

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Vip Bodrum Transfer ailesi olarak sadece size ve ailenize özel transfer yaparak güzel birtatil başlangıcında sizlere hizmet vermekteyiz.

Gümbet'te yer alan otel, butik otel, apart ve pansiyonlarda çok ekonomik fiyatlar ile konaklayabilirsiniz. Bu otellerin başlıcaları; Royal Arena Hotel, Caressa Luxury Hotel, Büyük Anadolu Hotel, Wow Hotel, Peda Hotel, Parkım Ayaz Hotel, Sami Beach Hotel, Luvi Otel, Royal Asarlık Otel, Jasmin Beach Hotel, Riva Bodrum Resort, Grand Newport Hotel, Gündem Resort Hotel, Bodrum Royal Palm Beach, Gümbet Cove Hotel, Anıl Hotel, Bodrum Nova Suites&Spa, Gümbet Uğur Hotel'dir. Bodrum Gümbet'te dört mevsim ikamet eden konuklarımıza özel istedikleri her an araç temin ederek en rahat ve konforlu şekilde transferlerini sağlamaktayız. 

Bodrum Gümbet'te yer alan Binnaz Karakaya Spor Salonu Bodrum'da yapılan spor müsabakalarında takımlara ev sahipliği yapmaktadır. 
Bodrum Gümbet, Bodrum Yarımadasında özellikle yaz aylarında yabancı turistlerin akınına uğramaktadır.

Bodrum Gümbet transfer ile ev adresinizede transfer hizmeti satın alarak rahat ve güven içerisinde tatilinize başlayabilirsiniz. Transfer gerçekleştirdiğimiz Gümbet'te yer alan siteler; Auro Residence, Tuana evleri, Jasmin Elite residence, Oasis residence, Değirmenburnu residence, Saraç Sitesi, Tan Sitesi, Anadolu Sitesi, Yıldız 2 sitesi ve Zepyhira konaklarıdır.

Vip Bodrum Gümbet transfer firması olarak Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Gümbet transfer hizmetlerimizden yararlanmak için 7 gün 24 saat 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayarak son model araçlarımız ve profesyonel kadromuzun sizlere vereceği kusursuz transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.