• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Vip Araç Servisleri

Bodrum vip araç transfer hizmeti mi satın almak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Güvenli, Ekonomik, Konforlu ve Zamanında bodrum vip araç kiralama hizmeti sunmaktayız.

Bodrum Vip Araç


Bodrum Vip araç transfer ve özel vip araç tahsis ihtiyaçlarınız için 24 saat Mercedes marka araçlarımız ve uzman kadromuz hizmetinizdedir. Rezervasyon yaparak hemen sizde lüks ve kaliteli hizmetimizi en ucuz fiyat garantisi ile yaşayabilirsiniz.

Bodrum Vip araç hizmetlerimizde her ayrıntı en ince noktasına kadar düşünülmektedir. İyi bir tatil iyi transfer ile başlar ilkesini benimsemiş olan firmamız misafirlerimizin talepleri doğrultusunda ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Konusunda uzman olan ekibimiz her yeni günde Bodrum Vip araç transferini geliştirerek sektörde yer aldığı liderlik sıralamasını kesinlikle bırakmamaktadır.

7 gün 24 saat boyunca yerli ve yabancı misafirlerimize Bodrum Vip araç hizmeti sağlayan firmamız hem Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan D2 yetki belgesine sahiptir, hemde Turizm ve Kültür Bakanlığın'dan Türsab Acenta İşletme Belgesine sahiptir. Bodrum Vip araç transfer hizmeti sunan ve siz değerli misafirlerimize hizmet veren kaptanlarımız kendi alanlarında eğitimlerini almış Psikoteknik ve Src belgelerine sahiptirler. 

Bodrum Vip araç transfer hizmeti satın almak için çağrı merkezimizden müşteri temsilcimiz aracılığı ile rezervasyon yapabilirsiniz. Yada web sitemizden kısa bir form doldurarak online bodrum transfer rezervasyonu yapabilirsiniz.

Bodrum havalimanı vip araç kiralama hizmetlerimiz ile sizlere birinci sınıf özel ulaşım hizmeti sunabiliriz.Bodrum yarımadası adreslerinize kapınıza kadar Bodrum vip araçlarımız ile geliyor ve sizi alarak dilediğiniz yere bırakıyoruz.