• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

İslamhaneleri Transfer Hizmetleri

İslamhaneleri Transfer son model özel araçlar ile vip Bodrum transfer hizmeti sunar.

İslamhaneleri Transfer


İslamhaneleri transfer olarak siz değerli yolcularımıza Bodrum Havalimanı, Bodrum marina, Turgutreis Marina, Yalıkavak marina ve Bodrum merkez islamhaneleri arasında özel ulaşım VIP transfer hizmetleri sunuyoruz

Muğla ili Bodrum ilçesi sınırlarında yer alan islamhaneleri genellikle yaz kış Bodrum'da yaşayan insanların yerleşim için tercih ettiği Bodrum Turgutreis ve Bodrum Ortakent arasında kalan merkezi konumda olan Muğla büyükşehir Belediyesine  ve Bodrum Belediyesine bağlı Bodrum İlçe mahallesidir.

Islamhanelerinde ulaşmak için Bodrum Havalimanı'ndan VIP transfer hizmeti alan konuğumuz sırası ile Güvercinlik, Torba, Bodrum merkez, Konacık, Bitez, Ortakent ve Gürece sonrasında İslamhanelerinde dilediği konuma ulaşır. Bodrum Havalimanı ile islamhaneleri arası 50 kilometre uzaklıktadır. Vip İslamhaneleri transfer hizmeti seyahati yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Bu süre trafik ve diğer çevre faktörlerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Islamhaneleri Mahallesi kuzeyinde Yalıkavak, güneyinde Ortakent, Yahşi sahili batısında, Turgutreis Akyarlar ve Gümüşlük doğusunda ise Konacık mahalleleri arasında bulunan çok Merkezi konumda çevre yolu üzerinde yolun sağ ve sol tarafında bulunan yerleşim yeridir.

Islamhaneleri Mahallesi'nden VIP islamhaneleri transfer hizmeti alan yolcularımız, kendilerinin belirtmiş olduğu adreslerinden son model Mercedes marka Vito veya Sprinter Turizm araçlarıyla belirttikleri saatte belirttikleri konumdan alınırlar.

Göndermiş olduğumuz VIP transfer aracına binen konuklarımız havalimanına gitmek istediklerinde islamhaneleri ile Bodrum Havaalanı arasında yaklaşık 50 kilometre mesafeyi 60 dakika gibi bir zamanda tamamlarlar.

Islamhaneleri'nden Bodrum Merkeze ulaşmak isteyen konuklarımız 15 kilometre yaklaşık olarak trafiğe bağlı ve çevre faktörlerine bağlı olarak 20-25 dakikalık transfer suresinde Bodrum'un merkezine ulaşırlar.

Islamhaneleri Mahallesi'nden Yalıkavak istikametine gitmek isteyen yolcularımız ise 15 kilometre 20-25 dakikalık özel ulaşım süresinde Yalıkavağa ulaşırlar.

Sizlerde islamhaneleri Yalıkavak transfer, islamhaneleri Bodrum merkez transfer, Bodrum merkez islamhaneleri transfer, Yalıkavak islamhaneleri transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İslamhaneleri Mahallesi'nde konaklayan yolcularımıza özel Bodrum yarımada hizmetimizde bulunmaktadır Sizlerde dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman islamhaneleri özel ulaşım hizmeti almak isterseniz web sitemizden rezervasyon yapabilirsiniz.

Sizlere islamhaneleri transfer hizmeti sunmak için 24 saat araçlarımız ve kaptanlarımız ile hazır bekliyoruz.