• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Güvercinlik Transfer Hizmetleri

Güvercinlik transfer ile Bodrum Havalimanı arası yada Bodrum Merkez arası transferleriniz için 7 gün 24 saat profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Güvercinlik Transfer Vip.


Güvercinlik Beldesi, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı şirin ve sakin bir tatil kasabasıdır. VIP Bodrum transfer firması olarak; Bodrum Güvercinlik ile Milas Bodrum Havalimanı arasında transfer hizmetleri sunmaktayız.

Bodrum Güvercinlik transfer hizmetlerimizden yararlanmak isteyen konuklarımızın tek yapması gereken bizlere 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizden ulaşarak rezervasyon kayıtlarını açtırmak olacaktır. Rezervasyon yaptıran konuklarımızı Havalimanı çıkış kapısında araçları bekliyor olacaktır. Hiç vakit kaybetmeden araçlarına binen konuklarımız bölgeden ayrılarak tatillerine ve seyahatlerine iyi bir transfer hizmeti alarak başlayacaktır.

Milas Bodrum Havalimanı ile Güvercinlik Beldesi arasında ulaşım hizmetleri veren firmamız bölgede en ucuz fiyat garantisiyle en kaliteli transfer hizmetine sunmaya çalışmaktadır.

Güvercinlik ile Bodrum Yarımadası'ndaki herhangi bir bölgede direk transfer hizmeti alabilirsiniz bizlere web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırarak da ulaşabilirsiniz. Milas Bodrum Havalimanı Güvercinlik transferiniz gerçekleşirken Boğaziçi ve Dörttepe istikametinden yaklaşık 20 dakika içerisinde gideceğiniz adrese VIP Güvercinlik transfer ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

Milas Bodrum Havaalanı ile Güvercinlik arası yaklaşık 18 kilometredir.Güvercinlik beldesinde yer alan oteller oldukça ekonomik olmasının yanı sıra muhteşem bir deniz ve doğaya sahiptir.

Güvercinlikte  yer alan otellerden başlıca; Lujo Otel, Titanic Deluxe Otel,  La Blanche Island Hotel, Crystal Green By Resort Hotel, Akyalı Hotel, Kale Villa, Sunset Apart, Green Port Bodrum Hotel, Zena Hotel, Marvel Beach Hotel, Deren Apart Otel’dir. Milas Bodrum Havaalanı-Otel transfer seçiminizle VIP Bodrum transfer sizlere kusursuz hizmet sağlayacaktır.

İyi bir tatil iyi bir transfer ile başlar sloganımız ile Havalimanı transferlerinizi en ekonomik ve konforlu bir şekilde siz tatil severlere sunmaktayız.

Ayrıca Güvercinlik’ten Bodrum'daki tüm beldelere transferinizi gerçekleştirebiliriz. Gün içerisindeki gitmek istediğiniz yerlere istediğiniz saatte otelinizden alarak istediğiniz yere bırakır ve tekrardan aynı yerden sizi alarak otelinize güvenli ve rahat bir transfer ile bırakabiliriz.

Bodrum Güvercinlik Tatiliniz sırasında Tuzla kuş cennetini ziyaret edebilir yol üzerinde bulunan Karia Port Alışveriş Merkezinden alışveriş yapabilirsiniz.

Güvercinlik Bodrum Milas Havalimanı tatil planlarınız hazır ise, erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın. Bodrum Güvercinlik havalimanı transfer için hemen 0542 237 0542 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak  ya da Web sitemizden online rezervasyon yaparak deneyimli kadromuz ve ekonomik fiyatlarımızla Güvercinlik transferinizi sağlayabilirsiniz.