• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Ören Transfer Hizmetleri

Ören transfer hizmetleri sunan firmamızda son model Mercedes marka araçlar ile 7 gün 24 saat siz değerli konuklarımıza hizmet vermek için hazır bekliyoruz.

Ören Transfer


Ören, Muğla ili Milas belediyesine bağlı tarihi, sanayi, ekonomi ve turizm dalında sürekli gelişen tatil beldesidir.

Son dönemde kurulan Ören Setur Marina, yat ve tekne sahipleri tarafından oldukça yoğun talep görmektedir. Ören'in muhteşem doğası ile içiçe olmak isteyen yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmez adresi olmuştur.

Ören transfer hizmetleri ile Milas Bodrum Havalimanından siz değerli konuklarımızı son model Vip araçlarımız ve tecrübeli kaptanlarımız karşılayıp gitmek istediğiniz adresinize ya da otelinize kadar bırakmaktadır. Milas Bodrum Havaalanı Ören'e yaklaşık 60 kilometre mesafede bulunmaktadır. Ören Vip transfer araçları ile gitmek istediğiniz noktaya ortalama 60 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Ören vip transfer hizmetlerimizden yararlanmak için 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da internet sitemizden online Bodrum transfer rezervasyonu yapabilirsiniz. Uçağınızdan iner inmez hiç beklemeden tatile başlamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sürekli gelişmekte olan Ören'de bulunan başlıca konaklama seçenekleri; Club Pomalin Otel, Haluk Hotel, Ela Ela Apart, Ornaz Sitesi, Hotel Silavanus'dur. Hemen 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayın erken rezervasyon fırsatlarımızı kaçırmayın.

Siz değerli konuklarımıza Ören Vip Transfer hizmeti vermekten mutluluk duyacağız.