• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Eskişehir Transfer Hizmetleri

Bodrum Eskişehir Tranfer hizmetlerimiz yılın her günü 24 saat devam etmektedir. En uygun fiyat garantisi için mutlaka internet sitemizi ziyaret ediniz.

Bodrum Eskişehir Transfer


Bodrum ile Eskişehir arasında güvenli, ekonomik ve konforlu bir yolculuk istiyorsanız Vip Bodrum Transfer ailesi olarak 7 gün 24 saat siz değerli konuklarımıza hizmet vermek için Bodrum Eskişehir transfer hizmeti vermek için hazırız. Son derece profesyonel sürücülerimiz ile Bodrum'da istediğiniz adresten sizi alıp, yine Eskişehir'de istediğiniz adresinize son model araçlarımız  ile bırakıyoruz. Araçlarımız son model servis bakımlı araçlar olup her transfer sonrasında temizlenerek diğer alınacak misafirler için dezenfekte edilmektedir.

Eskişehir Bodrum transfer hizmetleri veren araçlarımız, Ulaştırma ve Turizm Bakanlığı'ndan tüm belgeleri mevcut olup, seyahatiniz boyunca sorun yaşamadan adresinize siz değerli misafirlerimizi ulaştırmaktayız. 

Son dönemlerde oldukça tercih edilen Vip Transfer hizmetlerinde oldukça lüks bir hizmet sunulmasına rağmen fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Bodrum Eskişehir Shuttle hizmeti sunan firmamız kişi sayısına bakılmaksızın her aile yada gruba uygun geniş araç filosuna sahiptir.

Bodrum Havalimanı transfer, Bodrum transfer yada diğer tüm transfer ihtiyaçlarınızda tek yapmanız gereken oldukça kolay olan online rezervasyon panelimizden bilgilerinizi doldurararak rezervasyon yapabilirsiniz yada +905422370542 numaralı çağrı merkezimizden müşteri temsilcimize bağlanarak detaylı bilgi alarak rezervasyon yapabilirsiniz.