• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Minibüs Kiralama Hizmetleri

Bodrum Minibüs Kiralama ile grup taşımalarında firmamızdan şoförü ile kiralama hizmeti satın alabilirsiniz. Son model Minibüsler ile konforlu ulaşım.

Bodrum Minibüs Kiralama Vip.


Bodrum minibüs kiralama, Bodrum Yarımadası ile Milas Bodrum Havalimanı lokasyonlarında dilediğiniz yerde Bodrum minibüs kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter gibi minibüs araç seçeneklerimizde 2019 ve 2020 model araçlar ile hizmet vermekteyiz.

Minibüs kiralama hizmetlerimizden yararlanan konuklarımıza, ek ücret almadan ücretsiz olarak minibüslerine kullanmaları amacıyla şoför tahsis etmekteyiz. Bu sayede çok daha kaliteli seyahat imkanı bulmaktasınız. Sizlerin konforu düşünülerek tasarlamış olduğumuz Mercedes Sprinter marka deri döşeme sıralı koltuk özel dizayn araçlarımız ile profesyonel hizmetler sunuyoruz. Araçlarımızın tamamı klimalıdır ve her koltuğa özel soğutma ısıtma sistemi mevcuttur. Araçlarımızı satın alırken Mercedes bayilerinden en full model Mercedes araçları almaktayız. Sizlerin konforunu düşünerek en full paket Turizm araçları ile hizmet vermekteyiz.

Araç filomuz, Mercedes marka Sprinter model yada Volkswagen marka Crafter modeldir. Tamamı 2019 ve 2020 model olan filomuz ile bölgenin en büyük minibüs kiralama filosuna sahibiz. Sizlerde filomuzdan dilediğiniz aracı kiralayarak tatilinizi ve seyahatlerinizi daha konforlu kılabilirsiniz. İyi bir tatil iyi bir seyahat ile başlar sloganımız ile seyahatlerinizde sizlerin ihtiyaç duyabileceği her ayrıntıyı düşünmekteyiz ve bunlar için hiçbir masraftan kaçınmamaktayız.  

Siz değerli misafirlerimize, minibüs kiralama hizmeti verirken minibüslerinin tamamını full depo teslim eder ve full depo teslim alırız. Bu şekilde sadece seyahatleriniz süresince kendi harcamış olduğunuz yakıt ile seyahat edersiniz. Bodrum minibüs kiralama hizmetlerimizde tüm ödeme yöntemlerinin mevcut olup sizlere özel minibüste nakit ödeme, kredi kartı ödeme,  banka hesabına havale ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Bodrum minibüs kiralama hizmetimizden yararlanan konuklarımız genellikle Milas Bodrum Havalimanı'na geldiklerinde Havalimanı çıkış kapısından çıkar çıkmaz kendilerini bekleyen özel kiralanmış minibüslerine binerek Milas Bodrum Havalimanı'ndan konaklayacakları otele seyahat ederler.  Aynı şekilde tatillerinin sonunda bulundukları otelden Milas Bodrum Havalimanı'na minibüs kiralama hizmeti  alarak ulaşırlar.

Bodrum minibüs kiralama hizmetleri  olarak grupların genel olarak tercihleri  bulundukları otelden Gümüşlük, Yalıkavak'da bulunan Palmarina veya Bodrum merkez Marina'da yer alan ünlü restaurantlarda yemek organizasyonlarına ulaşım amaçlı büyük minibüs ihtiyaçları olmaktadır. Bizim gibi profesyonel çalışan bir ekip ile ulaşım ihtiyaçlarını ortadan kaldırarak seyahatlerinin konforunu yaşarlar.

Minibüs kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyen bir diğer grup ise,  Bodrum'da düğün organizasyonlarına katılan ve İstanbul, Ankara gibi Büyükşehir'lerden düğünlere katılım amaçlı gelen misafirlerdir. Bu misafirlerimizde de düğünün bulunduğu balo salonuna, otele veya tatil köyünde Milas Bodrum Havalimanı'ndan ulaşım hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda düğün bitiminde bulundukları adresten kendilerini alarak Milas Bodrum Havalimanı transfer ile tekrar ulaştırmaktayız.

Yaptığımız işte her zaman en iyi en kaliteli seyahat hizmetini sunmak için çalışan bir ekibiz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, seyahatlerinizde iyi yolculuklar dileriz.