• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Transfer Vito Kiralama Hizmetleri

Bodrum Transfer Vito Kiralama Hizmetleri

Bodrum Transfer Vito Kiralama


Vip Bodrum Transfer Turizm Limited Şirketi ve Bodrum Esenkal Turizm Seyahat Acentası bünyesinde kendi ticari aracınız ile çalışarak para kazanmak mı istiyorsunuz? Ülkemizin aynı zamanda tüm Dünya ülkelerinin içinden geçtiği Covid 19 sonrasında gelişen ekonomik kriz nedeni ile sizlere ve ekonomiye destek olmak adına bir çözüm sunuyoruz. Sizler de bizimle birlikte çalışıp para kazanmak istiyorsanız size yasal bir para kazanma önerimiz var.

Öncelikle belirtmek gerekir ki sadece yeni model Mercedes Marka Vito ve Sprinter ticari minibüs ruhsatlı araç sahipleri sizlere yardımcı olabiliriz.

Ruhsatında ticari yolcu nakli ibaresi geçen Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter minibüs aracınız var ise ve gerekli yasal şartları da sağlar iseniz ticari minibüs ruhsatlı aracınızı kiralayarak sizi ve aracınızı ile işe alabiliriz.

Gerekli belgeler Mercedes Vito 2015 model dahil ve üzeri ticari minibüs ruhsatlı araç sahipleri için 10 koltuk yolcu nakli yazması gerekir.

Gerekli belgeler Mercedes Sprinter 2015 model ve üzeri Sprinter ticari araçlar için belirttiğimiz şekildedir. Sprinter minibüs ruhsatlı 10 koltuk yolcu nakli araçlar başvuru yapabilir. Bu araçlar halk arasında 9+1 Mercedes Vito olarak bilinir.

Mercedes Sprinter ticari minibüs 17 koltuk yolcu nakli yazan araçlar da başvuru yapabilir. Bu araçlar halk arasında Mercedes Sprinter 16+1 olarak bilinir ve başvuru yapabilir.

Mercedes Sprinter 20 koltuk yolcu nakli yazan ruhsatlı araçlarınızı kiraya alabiliriz. Bu araçlar da halk arasında 19+1 Sprinter minibüs olarak bilinirler

Kiraladığımız araçlarda soför olarak ticari araç sahibi kişi yada şoförü çalışabilir.

Tercihen siyah renkte araçlar kiralamaktayız.

Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz şartları sağlıyorsanız detaylı görüşme randevusu ve başvuru için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.