• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Havaalanı Servis Hizmetleri

Bodrum Havaalanı Servis Hizmetleri sunan firmamız, siz değerli konuklarımız için en ekonomik fiyatlar ve son model araçlarla ulaşım sorununuza çözüm bulmaktayız.

Bodrum Havaalanı Servis


Bodrum Havalimanı servis hizmetleri sunmakta olan şirketimiz VIP Bodrum transfer Milas Bodrum Havaalanı ile tüm Bodrum beldeleri arasında en kaliteli ulaşım imkanı sunmaktadır. Siz değerli konuklarımız için Bodrum transfer hizmetlerimiz de sadece Bodrum'da değil, yakın çevremizde bulunan tüm turistik tatil beldelerine ve aynı zamanda tüm Türkiye'ye özel ulaşım transfer hizmetleri sunmaktayız.

Milas Bodrum Havalimanı'na gelen konuklarımız, Bodrum Havaalanı servis araçlarına binmek için tek yapmaları gereken çıkış kapısında karşılama personellerimiz ile buluşmaktır. Misafirlerimiz karşılandıktan sonra Bodrum Havalimanı’dan alınarak gitmek istedikleri tatil beldesine, adrese, iş adresine, pansiyona, otel yada marinaya götürmek için orada hazır bekleyen araçlarına binerek Havalimanı'ndan ayrılırlar.

Vip Bodrum Transfer ailesi olarak bizler sunmuş olduğumuz hizmetler de herşeyden önce siz değerli konukların can güvenliğini düşünerek hareket etmekteyiz. Son model araçlarımızın tamamı olası kaza riskine karşı Ulaştırma Bakanlığı'nın belirlediği standartlara uygun şekilde ferdi koltuk sigortası kapsamında sigortalıdır. Bodrum Havaalanı servis ulaşım hizmetlerimizden faydalanmak için oldukça kolay olan ve sizler için özel olarak tasarlanmış olduğumuz web sitemizden online rezervasyon yapabilir veya 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0542 237 05 42 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Herzamanki sloganımız iyi bir tatil iyi bir transfer ile başlar cümlesinin hakkını verecek tüm gereklilikleri sağlamaktayız. Profesyonel ve güleryüzlü sürücülerimizin kullandığı son model araçlarımızla Bodrum Havalimanı Servis hizmetleri sunmaktayız.