• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Vip Bodrum Transfer Şikayet ve Öneriler

Vip Bodrum transfer şikayet ve Bodrum transfer tavsiyesi hazırlamış olduğumuz sayfamızı ziyaret etmek için lütfen tıklayınız.

Vip Bodrum Transfer Şikayet ve Öneri Sayfası


Şirketimiz sektöründe liderliği hiçbir zaman elden bırakmayarak her yeni günde, yeni bir gelişim ile yoluna durmadan devam etmektedir. Siz değerli konuklarımızın rahat etmesi için en ince detaylara kadar profesyonel ekibimiz tarafından düşünülmekte ve hiç beklemeden işleme alınarak hayata geçirilmektedir. 

Vip Bodrum Transfer şikayet ve önerilerinizi her transfer sonunda değerlendirerek 7 gün 24 saat sadece ve sadece yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. 

Bodrum Transfer firmaları içerisinde bizi diğer firmalardan ayıran en önemli farklılık her transfer edilen konuk ile birebir ilgilenmemizdir. Nitekim yapılan bu görüşmelerimizde en ufak detay bile atlanmadan sadece misafirlerimizin Bodrum Havalimanı Transfer hizmeti alırken memnuniyetinizi artıran başlıca etmenler aşağıda yer aldığı gibidir.
 
1. Müşteri Memnuniyetimiz :  Web sitemizde kolay ve anlaşılabilir bir rezervasyon panelimizin bulunması.

Misafirlerimizin ilk olarak bize internet kanalı ile ulaştığında kolay ve pratik bir şekilde rezervasyon yapabilmeleri bizi birinci derecede tercih etme ve memnun olma nedenidir. 

2. Müşteri Memnuniyetimiz  : Çağrı Merkezine 365 gün boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşımın bulunması.

Bodrum Havalimanı Transfer Shuttle hizmetlerinde Çağrı merkezimizin yaz kış demeden, 7 gün 24 saat siz değerli konuklarımıza hizmet vermektedir. Saat kaç olursa olsun bir telefon kadar kendilerine yakın hissettikleri son model araçları, istediği anda kapılarına geldiği için müşterilerimizin çağrı merkezinden memnuniyeti yüzde yüz seviyededir.

3. Müşteri Memnuniyetimiz  : Whatsapp ile mesajlara hızlı yanıt verme süresinin bulunması. 

Bodrum transfer çağrı merkezimizin kayıtlı olduğu ve herkesin pratik bir şekilde kullandığı +905422370542 numaralı hattımız 7 gün 24 saat mesaj yazdığınızda size cevap vermektedir. Transfer taleplerine hızlı cevap verme ile yine yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış durumdayız.

4. Müşteri Memnuniyetimiz  : Rezervasyon sonrası iş takibinin yapılması.

Bodrum Transfer tavsiye olarak gösterilmemizdeki en önemli etkenlerden biride rezervasyon yapıldıktan sonra misafirlerimize göndermiş olduğumuz konfirme (onay) mail yada mesajlarıdır. Ayrıca her transferden bir gün önce misafirlerimize araç plakası, araç rengi, araç modeli, kaptan adı ve soyadı ve kaptan telefon numarası verilerek iyi temenniler ile karşılamamız ve uğurlamamızdır. 

5. Müşteri Memnuniyetimiz :  Milas Bodrum Havalimanında Güleryüzlü Karşılama.

Bodrum Transfer şirketleri içindeki en önemli farkımız kuşkusuz uçağınızdan iner inmez hiç beklemeden Havalimanı karşılama ekibi tarafından karşılanarak aracınıza kadar arkadaşlarımızın sizlere eşlik etmesidir. Şirketimizde çalışan tüm personelimize vermiş olduğumuz eğitimlerin içerisinde en önemlilerinden birisi olan Havalimanı karşılama işine çok ciddi önem vermekteyiz. Bunun öncelikli sebebi zaten yorgun gelen konuklarımızın hiç beklemeden hemen tatillerine başlama isteklerini biliyor olmamızdır. Bu nedenle misafirlerimizin Havalimanında beklemeden transferleri başladığı için şirketimizi öncelikle tercih etmektedirler.

6. Müşteri Memnuniyetimiz : Son model araçlar ile güvenli ulaşım.

Vip Bodrum Transfer ailesi olarak misafirlerimizin konforuna oldukça önem vermekteyiz. Bu nedenle her sene yenilenen araç filomuz ile vermiş olduğumuz Bodrum Transfer Hizmetlerinden müşterilerimiz oldukça memnun kalmaktadırlar. 

7. Müşteri Memnuniyetimiz : Bodrum Transfer Fiyatları.

Bodrum Vip Transfer fiyatları olarak yüzde yüz müşteri memnuniyet ile çalışan bir firmayız. Ve Bodrum özel taksi olarakta bilinen bu hizmeti en ucuz Bodrum transfer garantisi ile vermekteyiz. Ekonomik Bodrum transfer fiyatlarımız müşterilerimizin en çok dikkat ettiği ve tercih etme nedenlerinden biridir.

8. Müşteri Memnuniyetimiz : Bodrum Havaalanı transfer sonrası Vip Bodrum Transfer şikayet ve öneri talebi.

Bodrum transferiniz yada Bodrum Havalimanı transfer yapıldıktan sonra ekibimiz sizlere dönüş yaparak Vip Bodrum Transfer şikayet ve önerilerinizi dinleyerek herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığınız hakkında bilgi almaktadır. 

Dilerseniz sizde aşağıdaki linki tıklayarak tamamı gerçek olan yerli ve yabancı misafirlerimizin yorumlarını okuyabilir. Bizler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bodrum transfer tavsiyesi alabilirsiniz.

Tripadvisor yorumlarımızı okumak için lütfen tıklayınız.