• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Kaynar Transfer Hizmetleri

Kaynar transfer ile güvenli yolculuğa hazırmısınız? Kusursuz bir tatile başlamak için Bodrum Havalimanı Transfer ile ekonomik bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kaynar Transfer


Kaynar, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı, Torba Beldesinin en güzel koyuna sahip mevkisidir. Milas Bodrum Havalimanına yaklaşık 27 kilometre uzaklıkta olup Vip Bodrum Transfer hizmetlerinin son derece konforlu, ekonomik ve güvenli araçları ile 30 dakika içerisinde gitmek istediğiniz otel yada adresinize ulaşabilirsiniz.

Kaynar Transfer hizmetleri veren firmamız Milas Bodrum Havaalanı iç hatlar kapısında uçağınızdan iner inmez siz değerli konuklarımızı karşılar ve hiç beklemeden tatilinize başlamış olursunuz. 

Bodrum Kaynar Transfer hizmeti verdiğimiz başlıca oteller ; Samara Otel, Onura Tatil köyü, Ora Tatil Köyü, Işıl Club, Thor Alkoçlar Luxury Hotel, Janna Hotel, Rixos Hotel, Duja Hotel, Royal Palace Bodrum Hotel, Nikki Beach Hotel, Vogue Hotel'dir.

Bodrum Kaynar havalimanı transfer hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken internet sitemizden online rezervasyon yapabilir yada 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizden müşteri hizmetleri yetkilimize rezervasyon kaydınızı yaptırabilirsiniz. İyi bir tatil iyi transfer ile başlar.