• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

İzmir Transfer Hizmetleri

İzmir transfer hizmetleri birinci sınıf vip bodrum transfer araçları ile yapılmaktadır. İzmir bodrum transfer hizmetlerimizden sizde yararlanabilirsiniz.

İzmir Transfer


İzmir, Türkiye'nin ilk üç şehri arasında turizm açısından en zengin şehridir. Muhteşem güzelliği ile gören birçok kişinin yerleşmeyi düşündüğü şehirdir.

Milas Bodrum Havalimanı İzmir transfer son model araç filomuz ve tecrübeli kaptanlarımız ile gerçekleşmektedir. Vip İzmir Transfer hizmetleri sizleri uçağınızdan iner inmez gitmek istediğiniz adresinize ulaştıracaktır.

İzmir Bodrum arası transfer ihtiyacı olan konuklarımıza da son model araç filomuz ile 7 gün  24 saat hizmet vermekteyiz. Online rezervasyon sistemimizden yada +905422370542 numaralı çağrı merkezimize sorularınızı sorabilir ve iletişim desteği alabilirsiniz.

İzmir Bodrum transfer fiyat bilgisi hakkında online web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Milas Bodrum Havaalanı, İzmir transfer hizmetleri yaklaşık 2 saat 20 dakika sürmektedir.

Bodrum transfer hizmetlerinden yararlanmak ve ekonomik fiyatlarla İzmir transfer satın almak istiyorsanız hemen 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir yada internet sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz.

Siz değerli konuklarımıza birinci sınıf İzmir Havalanı ulaşım hizmetleri vermekten mutluluk duyarız.