• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Bodrum Marina Transfer Hizmetleri.

Milas Bodrum Havalimanı ile Bodrum yarımadası ve çevresinde yer alan tüm marinalara 7 gün 24 saat vip marina transfer hizmeti vermekteyiz.

Bodrum Marina Transfer


Bodrum Marina Transfer, Milas Bodrum Havalimanı transfer ile Bodrum bölgesinde ve çevresinde yer alan tüm marinalara 7 gün 24 saat Vip Marina transfer hizmeti vermekteyiz. Bodrum Marina Transfer hizmetimizden yararlanmak isterseniz 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da web sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz.

Bodrum Marina transfer rezervasyonunuz sisteme kayıt açıldıktan sonra uçuş öncesinde kaptan bilgileriniz sistemde kayıtlı cep telefonunuza sms ile gönderilmektedir. Milas Bodrum Havaalanında, uçağınızdan iner inmez çıkış kapısında kaptanınız sizi karşılayarak gitmek istediğiniz marinaya kadar son model araçlarımız ile güvenli ve konforlu bir transferle bırakacaktır. Vip Marina Transfer hizmetimiz havalimanı haricinde bulunduğunuz marinadan sizi alarak istediğiniz adresede götürmektedir.

Tatil planlarınız için de tekneden ayrılarak karada ulaşmak istediğiniz adres transferi içinde bizleri 0542 237 0542 numaralı telefon numarasından operasyon birimimize araç rezervasyonunuzu yaptırabilir dilediğiniz adrese Vip Sedan araç, Vip Minivan, Vip Minibüs, Vip Midibüs, Vip Otobüs araç seçeneklerimizden size ve ailenize uygun aracı tercih ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bodrum Marina Transfer hizmet verdiğimiz marinalardan Bodrum Merkezde yer alan;Bodrum Milta marina, Bodrum Yolcu Limanı (Cruise Port), Halikarnas Liman, Kos Marina olmak üzere Türkiye'nin ve dünyanın en prestijli marinalarına 7 gün 24 saat transfer hizmeti vermekteyiz. Bodrum bölgesinde yer alan hizmet verdiğimiz diğer marinalar; Palmarina Yalıkavak, D-Marin Turgutreis, Ören Setur Marina, Bardakçı İskele, Gümbet Marina, Bitez Marina, Ortakent Marina, Akyarlar Marina, Gündoğan İskele, Güvercinlik Liman, Türkbükü Liman, Port İasos Marina Kıyıkışlacık, Güllük Marina, Çökertme Liman,Didim D-Marin, IC Çeşme Marina, Port Alaçatı Marina,Teos Marina, Setur Kuşadası Marina, Martı Marina, Netsel Marmaris Marina, Albatros Marina, Marmaris Yat Marina, My Marina Yacht Club, Marintürk Göcek Exlusive, Marintürk Göcek Village Port, D-Marin Göcek, Ecesaray Marina, Ege Yat, Gökova Ören Marina, Marmaris Adaköy Marina, Club Marina Göcek, Skopea Marina'lara da 7 gün 24 saat Vip Marina Transfer kalite farkıyla birinci sınıf transfer hizmetleri sunmaktayız.

Bodrum Marina Transfer ile hemen web sitemizden rezervasyon yaparak ya da çağrı merkezimizi arayarak erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.