• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Yahşi Transfer Hizmetleri

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Yahşi'ye gitmeniz mi gerekiyor? Web sitemizdeki rezervasyon formunu doldurmak için sizi hemen arayacağız. Güvenli ve kaliteli transfer hizmetleri

Yahşi Transfer


Yahşi Transfer ile Milas Bodrum havalimanı'ndan gitmek istediğiniz adrese yaklaşık 55 dakika içerisinde güven ve konfor ile ulaşabilirsiniz. Vip Ortakent Yahşi transfer havaalanı çıkış kapısında, hiç beklemeden siz değerli konuklarımızı karşılayarak gideceğiniz otel yada yazlık adresinize transferinizi sağlayacaktır.

Bodrum Havalimanı Yahşi transfer hizmetlerimiz ile otelinize, ev adresinize, iş adresinize veya gitmek istediğiniz her yere yeni kasa Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarımız ile ulaşım hizmetleri sunmaktayız. Bodrum Transport şirketleri arasında en güvenilir ve en ucuz Yahşi transfer firması mı arıyorsunuz? En doğru adreste sizin gibi kıymetli konuklarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

En ucuz Bodrum transfer fiyatları için 7 gün 24 saat 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir yada web sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz.