• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Basında Biz Haberler

Ulusal ve Yerel Basında hakkımızda çıkan birkaç haberi sizin için derledik. Referanslarımızı görmek için lütfen tıklayınız.

Basında Biz Sayfamıza Hoşgeldiniz.


Bu sayfamızda Bodrum'un en köklü ve popüler firması Vip Bodrum Transfer olarak siz değerli konuklarımıza basında çıkan haberleri göstermek isteriz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız sektöründe Bodrum Transfer lideri olarak tüm Basın ve Yayın hizmetlerinin de dikkatini çekmektedir. Vip Bodrum Transfer tavsiye edilen firmalar arasında her zaman ilk sıradadır.
Sizlere sadece belli başlı haberleri aşağıda yayınlayacağız. Umarım sizlerde aşağıda yer alan linkleri tıklayarak hakkımızda çıkan haberleri okursunuz.
 

•   Covid 19 Corona Virüsüne karşı almış olduğumuz önlemler hakkındaki haberler.


Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Corona Virüsü ile ilgili araçlarımızda her transfer öncesinde ve sonrasında araçlarımız dezenfekte edilmektedir. Bodrum Havalimanı Transfer firması olarak tüm kadromuza sürekli hijyen seminerleri düzenlemekteyiz. Korona son dakika haberlerinden de takip edildiği gibi yolcularımıza eldiven ve maske verilerek seyahatlerinizde üst düzeyde hijyen uygulanarak virüse karşı büyük önlemler almış bulunmaktayız. 

Almış olduğumuz önlemler ile ilgili basında çıkan haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.

•   Dünyaca Ünlü Jean Claude Van Damme'ın Bodrum transferi hakkındaki haberler.

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jean Claude Van Damme tatil için Dünyanın marka şehri Bodrum'u tercih etti. Vip Bodrum Transferi tercih eden Dünya yıldızı sanatçı Milas Bodrum Havalimanı transfer öncesi çiçeklerle karşılandı. Van Damme'ın Bodrum Havalimanı'nda Vip Bodrum Transfer tarafından son model araçlar ile karşılanarak tatilini geçireceği oteline kadar bırakıldı.
 

Jean Claude Van Damme'ın merak uyandıran Bodrum haberini okumak için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

•   Süper Star Ajda Pekkan Hakkında çıkan haberler.

Türkiye'nin en önemli sanatçılarından Süper Star Ajda Pekkan'da Bodrum Transfer şirketleri arasında bizi seçmiştir. Kendilerine yaklaşık üç yıldır hizmet veren Vip Bodrum Transfer kadrosundan ve son model araçlarından oldukça memnun kalan Usta Sanatçı Ajda Pekkan'ın Bodrum'da vermiş olduğu konser sonrasında Milas Bodrum Havaalanı transfer sonrasında gazetecilere röportaj verdi.


Ajda Pekkan'nın vermiş olduğu röportajı okumak için lütfen aşağıda linki tıklayınız.

•   Milyondolarlık Hint düğünü ve Vip Bodrum Transferleri hakkındaki haberler.

Eşsiz güzellikteki dünyanın marka kenti Bodrum'un en popüler tercih edilme nedenlerinden biride yeryüzü cennetinde yapılan düğünleridir. Evet aynen dediğimiz gibi birbirine sonsuza dek evet diyecek çiftlerin tercihi olan Bodrum'un Hint Düğünleri oldukça meşhurdur. Bütçede sınır tanımayan Hintlilerin sürekli tercih ettiği Bodrum düğünleri bölgenin en lüks otellerinde ve milyon dolarlık servetler ile gerçekleştiriliyor. Hindistan'ın en zengin ailelerinden Gıdwani ailesinin biricik oğlu Suraj Gıdwaninin düğünü The Bodrum By Paramount otelde gerçekleştirildi. Düğün organizasyonunun tüm Bodrum Transfer ve Bodrum Havalimanı transferlerini, Vip Bodrum Transfer ailesi olarak yaklaşık 200 araçla hizmet vermiş bulunmaktayız. 

Meşhur Hint düğünü haberimizi okumak için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

•   Ünlü Futbolcu Arda Turan'ın oy kullandıktan sonraki transferi hakkındaki haberler.

Dünyaca ünlü ülkemizin gururu Milli futbolcumuz Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan Turan İstanbul'da oylarını kullandıktan sonra soluğu Bodrum'da aldılar. Bodrum Havalimanı'nda ekibimiz tarafından karşılanan kıymetli futbolcumuz Yalıkavak Marinadaki teknesine kadar ulaşımını sağlamak için Vip Bodrum Transfer firmamızın son model araçlarımızı tercih ettiler. 

Arda Turan'ın Bodrum transfer haberini okumak için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

tr