• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Torba Bodrum Transfer Hizmetleri

Torba Bodrum Transfer hizmetleri ile 7 gün 24 saat kesintisiz transfer hizmeti satın alabileceğiniz Bodrum'un en güvenilir yasal ve kurumsal şirketiyiz.

Torba Bodrum Transfer


Torba Bodrum transfer hizmetlerimiz ile Torba da bulunan tüm Torba otellerinden Bodrum Merkeze ulaşım hizmeti alabilirsiniz.

Torba da tatil sitelerinde ev sahibi olan torba Sakinleri adreslerinden alınarak Bodrum merkeze ulaşım hizmeti alabilirler. Torba Bodrum merkeze 5 kilometre mesafede yer alır.

Torba Yat limanı Torba Marina veya Torba Balıkçı Barınağı olarak adlandırılan tekne Iskelesi ile Bodrum'un en güzel koylarından birine ev sahipliği yapar.

Çevresinde yaklaşık yirmi adet çok ünlü otel zincir markalarının da bulunduğu konaklama tesislerine sahiptir.

Torba da konumlanan Voyage Torba, Thor Alkoçlar Xclusive, Vogue Hotel Bodrum Nikki Beach Bodrum, Işıl Club, Otel Samara, Onura tatil köyü,Janna Bodrum, Rixos Hotel Bodrum, Club Blue Dreams, Duja Hotel Bodrum ve diğer tüm Torba Bodrum otellerinden Bodrum merkez’e ulaşım hizmeti alabilirsiniz.

Muğla Torba Bodrum nasıl bir yer sorusuna cevap mı arıyorsunuz? Yanıt olarak kişisel bir cevabımız var. Masmavi bir deniz hayal edin hemen kıyıda yemyeşil yüksek dağlar kıyıya dik uzanmış tertemiz koylar. Gözünüzün önüne gelen yer Bodrum Torba olarak adlandırılan küçük beyaz renkli maksimum iki katlı cam kenarları mavi boyalı ufak villalar işte Torba tam karşınızda.

Torba Bodrum gezilecek yerler tavsiyeniz var mı? Bodrum Torba şehir merkezinin hemen yanı başında yer alır.

Bodrum Antik Tiyatro, Bodrum Kalesi, Türkbükü sahil,Cennet koyu ve Yalıkavak marina kesinlikle ziyaret etmeniz gereken yerlerdir. 

Torba Bodrum otelleri 5 yıldızlı lüks oteller mi? Evet genellikle 5 yıldızlı lüks otel zincir markalar torba da otel işletmektedir. 

Torba Mahallesi Bodrum Torba ulaşım hizmetleri sunan transfer şirketi mi arıyorsunuz? Cevabınız evet is tam doğru yerdesiniz.

Bodrum Havaalanı Torba ulaşım kaç km mesafededir? Bodrum Havalimanı Torba arası 40 km uzaklıktadır.

Bodrum Havalimanı Torba transfer kaç dakika sürer? Bodrum  Havaalanı Torba vip transfer yaklaşık 40 dakikadır.