• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Havaalanı Transfer Hizmetleri.

VIP Bodrum transfer siz değerli yolcularımıza birinci sınıf özel vip Bodrum havaalanı transfer hizmetleri sunmaktadır.

Bodrum Havaalanı Transfer


VIP Bodrum transfer siz değerli yolcularına birinci sınıf Bodrum Havaalanı transfer hizmetleri sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz transfer hizmetlerimizde araç seçimi olarak VIP otomobil, VIP minibüs, VIP Minivan, VIP minibüs ve VIP otobüs seçenekleri sunmaktayız. Tercih ettiğiniz araç tipi sadece size ve grubunuza özel VIP transfer hizmetleri sunarak, aracınızda yabancı bir başka kişi ya da grup bulunmaz. Üstelik Bodrum Havaalanı çıkış kapısından çıkar çıkmaz sizi bekleyen aracınıza binerek gitmek istediğiniz adrese doğru seyahat etmeye başlayacaksınız. Sizlerin canınız bizlere emanet ve bunun bilinciyle hareket ederek tüm yasalara, kanunlara, yönetmeliklere ve bürokraside bulunan işimizle ilgili belirlenmiş tüm hususlara azami olarak önem veriyoruz. Bu doğrultuda tamamen yasal olarak hizmet vermekteyiz. Kaptan larımız bölgede en az 5 yıl aktif olarak araç kullanan bölgeye hakim şoförlerden oluşur. Rezervasyon birimimiz bölgeyi iyi bilen profesyonel bir ekipten oluşur. Operasyon bildirimimiz ise sizlerin en iyi hizmeti alabilmeniz için seyahatinizin ne kadar süreceğini hesaplayarak talep ettiğiniz adrese seçtiğiniz araç sınıfındaki aracı ve kaptanı gönderecektir. Kusursuz bir VIP transfer hizmeti alabilmeniz için tüm ekibimiz birbiriyle tam koordine olarak çalışmaktadır.

Milas Bodrum Havalimanı ile Bodrum Yarımadası ve yakın çevremizde bulunan tüm Muğla genelinde hizmet vermekteyiz. Milas Bodrum Havalimanı'ndan; Marmaris, Didim, Akyaka, Muğla, Dalaman, Fethiye, Göcek, Dalyan, Sarıgerme, Datça ve yakın civarda bulunan tüm tatil beldelerine Bodrum Havaalanı transfer hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda bu bölgelerden Bodrum Havalimanı'na gelmek isteyen konuklarımızada VIP transfer hizmeti sunuyoruz. Havalimanı, Marina ve otel transfer hizmetleri başta olmak üzere adresten adrese, adresten Havalimanı'na, havalimanından adrese gibi tüm ulaşım hizmet türlerinde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Bodrum Yarımadası bölgelerinin tamamında hazır bekleyen araçlarımız mevcuttur. Rezervasyon yapmak için web sitemiz üzerinden transferlerinizi bize bildirebilir veya çağrı merkezimiz olan 0542 237 0542 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bodrum Havaalanı ile gitmek istediğiniz nokta arasında size ulaşım hizmetleri sunabiliriz. En ucuz fiyatlarla, son model lüks araçlarla, Bodrum transfer hizmeti sunuyoruz. Sizler de hiç zaman kaybetmeden erken rezervasyon Bodrum Havaalanı transfer fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bizlerden alacağınız Bodrum Havaalanı transfer aracınızda sizden başka kişi ya da grup bulunmaz. Sadece size ve ailenize özel olarak hizmet veririz.

Milas Bodrum Havaalanı otopark ihtiyacınızda iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere toplam iki otoparkdan yararlanabilirsiniz.

Bodrum Havaalanı servis ihtiyacınıza profesyonel vip transfer çözümleri sunabilmek için 24 saat çalışıyoruz. Bodrum Havaalanı araç kiralama ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm sunuyoruz. Bodrum Havaalanı nerede sorusuna yanıtvermek gerekirse Muğla Milas ilçesi ile Bodrum İlçesi arasında kalan ekinanbarı mahallesi sınırları içerisinde yer alır. Milas Bodrum Havaalanı yol tarifi kısaca anlatmak gerekirse 2018 yılında yapımı tamamlanan Güllük kavşağı kullanılarak hem Milas hem de Bodrum yönünden gelen araçlar köprülü kavşak ile duble yol üzerinden Havalimanına kolaylıkla ulaşırlar. Bodrum Havaalanı uçuşlar genellikle yaz aylarında dış hat ağırlıklıdır kış aylarında ise iç hat uçuşlarında artış görülür. 

Kısacası VIP transfer hizmeti bir ayrıcalıktır ve Bu ayrıcalığı Bodrum Havaalanı transfer hizmetimizle yaşamanızı öneririz. İyi bir tatil iyi bir transfer ile başlar sloganımız ile sizlere ulaşım hizmeti vermek istiyoruz. Bizi  tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.