• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Türkbükü Transfer Hizmetleri

Türkbükü Transfer şirketleri arasında kaliteli ulaşımı ucuz fiyata satın almak istermisiniz? Corona virüs hijyen kurallarına uygun transfer için tıklayınız

Türkbükü Transfer

Vip Türkbükü Transfer Hizmetleri.

Türkbükü transfer vip Bodrum transfer şirketi.

Türkbükü Vip Transfer Erken Rezervasyon 2023

Türkbükü transfer fiyatları ile en ucuz fiyat garantili Türkbükü transfer hizmetleri için son günleri kaçırmayın.

Türkbükü transfer firmaları içinde Vip Bodrum transfer olarak Türkbükü seyahatlerinizde Milas Bodrum Havalimanı'ndan Türkbükü'nde bulunan  otel tatil köyü butik otel ve pansiyonları özel ulaşım VIP transfer hizmetleri sunmaktayız.

Türkbükü nasıl bir yer?

Türkbükü Bodrum'un en popüler tatil beldelerinin en başında gelir. Bodrum merkeze 20 kilometre Milas Bodrum havalimanına yaklaşık 50 kilometre uzaklıktadır. Yaz aylarında Bodrum içerisinde en çok ziyaret edilen yerlerden biridir. Muhteşem doğası ve masmavi berrak suları görenleri kendine hayran bırakmaktadır. 

Türkbükü Havalimanı transfer arasında ulaşım ihtiyaçlarınızda sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşım hizmeti sunmaktayız.  Milas Bodrum Havalimanı Türkbükü merkeze 50 kilometre mesafede yer alır.  Bodrum Yarımadası'nın  kuzeyinde bulunan Türkbükü Mahallesi ile Milas Bodrum Havaalanı Yaklaşık bir saat araç sürüş mesafesindedir.

Milas Bodrum Havalimanı'na gelen yerli yabancı konuklarımız havalimanı çıkış kapısından çıkar çıkmaz kendileri için özel olarak bekleyen VIP Bodrum Türkbükü transfer araçlarına binerek havalimanından ayrılır. Yaklaşık bir saat sürecek VIP transfer konforuyla sırasıyla Güvercinlik, Torba, Gölköy istikametleri geçerek Türkbükü'ne ulaşacaklar.

Göltürkbükü nerenin ilçesi?

Göltürkbükü, Muğla iline bağlı Bodrum ilçesinin mahallesidir. Türkbükü ve Gölköy mahallelerinin bir araya geldikten sonra verilen yeni ismi Göltürkbükü olmuştur. Türkbükü ile Göltükbükü aynı yer mi? Bu sorunun cevabı ise az önce bahsettiğimiz gibi aynı yerdir. Eski Gölköy ve Türkbükü mahalleleri bir araya gelerek Göltürkbükü mahallesi ismini almıştır.

Türkbükü eski ismiyle yeni ismiyle Göltürkbükü olarak Bodrum'un mahallelerinden tatil amaçlı tercih edilen belki de en çok ziyaret edilen tatil beldesidir. Yerli ve yabancı turistlerin Bodrum ziyaretlerinde ilk tercih olarak yer ayırttıkları tatil beldesidir. Türkbükü dünyaca ünlü gelir düzeyi çok yüksek kesimlerin belki de Türkiye'den ziyaret ettikleri ender koylara ev sahipliği yapar. Bu koylardan şüphesiz en çok ziyaret edileni Bodrum Cennet Koyu olarak adlandırılan koydur.  Bodrum Cennet Koyu, civarında dünyaca ünlü otel zincir markalarının tatil köyleri bulunmaktadır.  Bunlardan en çok tercih edileni Hilton Türkbükü Bodrum Resort Otel'dir. Hemen yanıbaşında geçtiğimiz yıllarda hizmete giren Mandarin Oriental Hotel bulunmaktadır. Mandarin Oriental Otel'in ilerisinde Mandarin Oriental Residance bulunur. Türkbükü'nde yer alan otellerden Voyage Türkbükü Otel, Kuum hotel, Divan Otel, MaçaKızı Otel, No 81 Hotel, The Life Co Otel, Meltem Butik Otel, Maki Hotel, Costa Blu Otel önde gelenlerdir.

Bodruma hangi ayda gidilir?

Bodrum her mevsim ayrı güzeldir. Kışları yağışlı geçer ve kafanızı dinlemek istediğiniz zaman stres atabileceğiniz en önemli adreslerden biridir. Yaz ayları ise kuşkusuz muhteşem denizleri, kumsalı, gece hayatı ile Nisan ve Ekim aylarında da denize girecek şekilde tatil yapabilirsiniz.

Sizde erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanmak ve bilgi almak istiyorsanız 7 gün 24 saat 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da internet sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz.