• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Türkbükü Transfer Hizmetleri

Türkbükü Transfer şirketleri arasında kaliteli ulaşımı ucuz fiyata satın almak istermisiniz? Corona virüs hijyen kurallarına uygun transfer için tıklayınız

Türkbükü Transfer Vip.


Türkbükü transfer firmaları içinde Vip Bodrum transfer olarak Türkbükü seyahatlerinizde Milas Bodrum Havalimanı'ndan Türkbükü'nde bulunan  otel tatil köyü butik otel ve pansiyonları özel ulaşım VIP transfer hizmetleri sunmaktayız.

Türkbükü Havalimanı transfer arasında ulaşım ihtiyaçlarınızda sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşım hizmeti sunmaktayız.  Milas Bodrum Havalimanı Türkbükü merkeze 50 kilometre mesafede yer alır.  Bodrum Yarımadası'nın  kuzeyinde bulunan Türkbükü Mahallesi ile Milas Bodrum Havaalanı Yaklaşık bir saat araç sürüş mesafesindedir.

Milas Bodrum Havalimanı'na gelen yerli yabancı konuklarımız havalimanı çıkış kapısından çıkar çıkmaz kendileri için özel olarak bekleyen VIP Bodrum Türkbükü transfer araçlarına binerek havalimanından ayrılır. Yaklaşık bir saat sürecek VIP transfer konforuyla sırasıyla Güvercinlik, Torba, Gölköy istikametleri geçerek Türkbükü'ne ulaşacaklar.

Türkbükü eski ismiyle yeni ismiyle Göltürkbükü olarak Bodrum'un mahallelerinden tatil amaçlı tercih edilen belki de en çok ziyaret edilen tatil beldesidir. Yerli ve yabancı turistlerin Bodrum ziyaretlerinde ilk tercih olarak yer ayırttıkları tatil beldesidir. Türkbükü dünyaca ünlü gelir düzeyi çok yüksek kesimlerin belki de Türkiye'den ziyaret ettikleri ender koylara ev sahipliği yapar. Bu koylardan şüphesiz en çok ziyaret edileni Bodrum Cennet Koyu olarak adlandırılan koydur.  Bodrum Cennet Koyu, civarında dünyaca ünlü otel zincir markalarının tatil köyleri bulunmaktadır.  Bunlardan en çok tercih edileni Hilton Türkbükü Bodrum Resort Otel'dir. Hemen yanıbaşında geçtiğimiz yıllarda hizmete giren Mandarin Oriental Hotel bulunmaktadır. Mandarin Oriental Otel'in ilerisinde Mandarin Oriental Residance bulunur. Türkbükü'nde yer alan otellerden Voyage Türkbükü Otel, Kuum hotel, Divan Otel, MaçaKızı Otel, No 81 Hotel, The Life Co Otel, Meltem Butik Otel, Maki Hotel, Costa Blu Otel önde gelenlerdir.

Sizde erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanmak ve bilgi almak istiyorsanız 7 gün 24 saat 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da internet sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz.