• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Yalıkavak Transfer Hizmetleri

Yalıkavak transfer hizmetleri sunan firmamızda kendi aracınız konforunda güvenli ve ekonomik ulaşım sağlayabilirsiniz. Rezervasyon için lütfen tıklayın.

Yalıkavak Transfer Vip.


Yalıkavak transfer hizmetleri, Milas Bodrum Havalimanı Yalıkavak VIP transfer hizmetlerimizden sizlerde hemen en uygun fiyatlarla son model tam donanımlı lüks araçlar ile yararlanabilirsiniz. Yalıkavak ulaşım VIP transfer hizmetlerimizde kullandığımız araçlar tamamı son modeldir.

Milas Bodrum Havalimanı, Yalıkavak transfer hizmetlerimizden yararlanmak isteyen yolcularımızın tek yapması gereken internet sitemiz üzerinden anlık rezervasyon yaparak ya da çağrı merkezimizi 0542 237 0542 numaralı hattımızdan arayarak ne zaman nereye araç istediklerini tarafımıza bildirmeleri yeterli olacaktır.  Rezervasyon yaptıran konuklarımız için Milas Bodrum Havalimanı çıkış kapısında araçları onları bekliyor olacaktır.

Milas Bodrum Havaalanı çıkış kapısından ayrılan yolcularımız, hiç vakit kaybetmeden kendi araçlarına biner gibi VIP Bodrum, Yalıkavak transfer aracına binerek tatillerine ve seyahatlerine başlayacaktır. Yalıkavak transfer hizmeti alan yolcularımız sırasıyla Güvercinlik, Torba, Türkbükü, Gündoğan tatil beldelerini geçerek eşsiz güzellikteki çam ormanları ve masmavi Ege Denizi manzarası eşliğinde seyahatlerini Yalıkavak'taki adreslerine geldiğinde sonlandıracaklardır.

Yalıkavak transfer hizmeti alan konuklarımız, tatilleri süresince Yalıkavak'taki işyeri adreslerinden, Tatil Köyü, Otel, Butik Otel ve Pansiyon gibi konaklama tesislerinden diledikleri yere ulaşım VIP transfer hizmeti alabilirler. Yalıkavak ulaşım hizmetlerimizde  tahsis edilmiş özel araç hizmeti de mevcuttur. Yalıkavak'ta tatil yapan yolcularımız dinlediklerinde istedikleri yerden istedikleri yere diledikleri vakitte araç çağırabilirler. Belirttiğiniz yerde araçlarımız sizi alarak dilediğiniz yere bırakacaktır.

Yalıkavak bilindiği gibi Bodrum'un son dönemlerde en çok ziyaret edilen tatil beldesi olarak kayıtlara geçmiştir. Yalıkavak aynı zamandada inşaat sektöründe parlayan bir yıldızdır. Yerli ve yabancı Yalıkavak hayranları, tutkun oldukları bu tatil beldesinde yer satın alarak her yaz düzenli olarak kendi satın aldıkları villaya gelmektedirler.

Yalıkavak son dönemlerde yaz kış yerleşik nüfus açısından Bodrum'da en çok yerleşilen belde olarak kayıtlara geçmektedir. Yaz kış yaşayan nüfusada özel transfer hizmetleri vermekteyiz. Yalıkavak’tan, Milas Bodrum Havalimanı ulaşım hizmeti almak isteyen konuklarımız diledikleri adrese araç çağırabilirler. Çağırdıkları araç tam vaktinde orada olacaktır. VIP transfer denince akla gelen VIP Bodrum Transfer, Yalıkavak VIP transfer hizmetlerinde en ucuz fiyat ve en kaliteli transfer ilkesi ile hizmet vermektedir.

Sizlerde Yalıkavak da dilediğiniz adresten dilediğiniz adrese kendi aracınız gibi size özel tahsis edilmiş bir şoför ile seyahat etme konforunu yaşayabilirsiniz. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermek için deneyimli kaptanlarımız ve son model araçlarımız bekliyor olacaktır.