• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Transfer Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Bodrum Merkez transfer hizmetlerimizi güvenli, ekonomik ve 2019 model Mercedes araçlar ile sunmaktayız.

Bodrum Transfer Hizmet Yeri Sayfamıza Hoş geldiniz.

Sayfamızda Bodrum merkez transfer rezervasyon paneli ile sizlere 24 saat vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Vip Bodrum transfer merkezi Emin Anter Bulvarı numara 7 / A Bodrum/Muğla adresinde hizmet verir. Bodrum Merkez vip transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyen konuklarımıza son model araçlar ile hizmet veriyoruz.

Bodrum havaalanı merkez transfer servislerimiz sadece size özel gelir. Bodrum şehir merkezi Bodrum havalimanı merkez transfer hizmetlerimiz her iki yöne de hizmet verir.

Sizlere biraz Bodrum merkez hakkında bilgi vermek gerekirse, Bodrum merkez otelleri çok popüler otellerdir.

Bodrum merkez neresi? Sorusuna en güzel yanıtı vermeye çalıştığımızda Kumbahçe mahallesi, Yokuşbaşı Mahallesi, Tepecik mahallesi, Umurça Mahallesi, Türkkuyusu Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Eskiçeşme Mahallesi ve Çarşı Mahallesi içerisinde kalan yerleşim yeridir cevabını vermeyi uygun gördük. Bodrum merkez butik oteller açısından konumu itibari ile çok elverişlidir.

Bodrum merkez satılık ev sezonu yılın on iki ayı canlıdır ancak yaz aylarında diğer aylara göre daha çok ev satışı yapılır. Bodrum merkez Barlar Sokağı çok ünlü mutlaka görülmesi gereken bir eğlence merkezidir. Bodrum merkez kiralık daire fiyatları yaz aylarında çok talep dolayısı ile Türkiye'nin en pahalı kiralık ev fiyatlarını görür.

Bodrum merkez apart sektörü çok talep görmektedir. Bodrum'da evler iki katlıdır. Bundan dolayı evleri apart haline çevirerek yatak ihtiyacına cevap verilmektedir. Bodrum merkez nüfusu 2019 sayım sonuçlarına göre 164.158 görünür ancak büyük çoğunluk diğer mahallelerde ikamet eder. Bodrum merkez 5 yıldızlı oteller açısından çok çeşitli seçenekler sunmaktadır.