• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Yalıçiftlik Transfer Hizmetleri

Yalıçiftlik transfer hizmetlerimiz ile güvenli ve ekonomik transfer hizmeti sağlıyoruz. 7 gün 24 saat rezervasyon yapabileceğiniz sistemimiz oldukça kolay.

Yalıçiftlik Transfer Vip.


Bodrum Yalıçiftlik, Muğla ilinin Bodrum beldesine bağlı akdeniz ile ege denizinin güzelliğini bir arada hissedebileceğiniz huzur dolu tatil beldelerindendir.

Yalıçiftlik, Milas Bodrum Havalimanı'na yaklaşık 50 kilometre uzaklıkta olup 60 dakika içinde Vip Bodrum Transferin son model konforlu araçları ile tatilinize başlayabilirsiniz.

Milas Bodrum Havalimanı Yalıçiftlik transfer için tek yapmanız gereken internet sitemizden online rezervasyon yapabilir yada 0542 237 0542 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilir ayrıntılı bilgi alırken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sistemimize rezervasyon yaptırdığınız zaman uçuş tarihinizden bir gün öce araç ve kaptan bilgileriniz kısa mesaj ile cep telefonunuza gönderilmektedir. Uçaktan iner inmez kısa mesajda yer alan kaptan numarasını arayarak tatilinize başlayabilirsiniz.

Yalıçiftlik otel transfer son model araçlar, Src ve psikoteknik belgeli kaptanlarımız ile gerçekleşecektir.  Tatiliniz sona erdiğinde aynı şekilde sizleri otelinizden alarak Milas Bodrum Havalimanı'na bırakıyoruz.

Yalıçiftlikte hizmet verdiğimiz otellerden başlıcaları; Bodrum Park Resort Hotel, Hapimag Sea Garden Otel, Hapimag Sea Garden Village, Latanya Hotel, İpek Garden Palace Residence,Şahin Motel, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, Hasan Otel'dir. 

Yalıçiftlik, Bodrum Merkeze 12 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Yalıçiftlik tatiliniz sırasında Bodrum ve çevresinde gitmek istediğiniz yerlere de dilediğiniz saatte transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. İyi bir tatil iyi bir transfer ile başlar sloganımız ile siz değerli konuklarımıza Vip sedan araç, Vip Minivan, Vip Minibüs, Vip Midibüs ve Vip otobüs seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sizde Milas Bodrum Havalimanı'ndan Yalıçiftlik transfer ile erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız hemen 0542 237 0542 numaralı telefonumuzdan çağrı merkezimizi arayarak aracınızı opsiyonlayın.