• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR
VIP Transfer hizmetimizde yaşanan yoğunluktan dolayı şu an hizmet verememekteyiz.

Kızılağaç Transfer Hizmetleri

Kızılağaç transfer hizmetleri sunan firmamızda yeryüzü cennetine ekonomik transfer araçlarımızla ulaşabilirsiniz.

Kızılağaç Transfer


Kızılagaç Transfer firması olarak bölgeye 7 gün 24 saat en ucuz Bodrum transfer fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Bodrum'a yakın ve yeryüzü cenneti olarak adlandırabileceğimiz bir ilçedir. Bodrum'dan VIP Bodrum transfer araçları ile 5 dakikada gidebileceğimiz bir bölgedir. Ayrıca havaalanına VIP Bodrum transfer araçları ile sadece 36 kilometredir. Bu bölge tamamen doğa harikası olarak bilinen ve eski geleneklerin sürdürüldü bir yerleşim yeridir.
 
Kızılağaç beldesinde mandalina ağaçlarının eşsiz güzelliği ve kokusu, zeytin ağaçlarının muhteşem güzelliği, en önemlisi gelenekleri gereği deve güreşlerine ev sahipliği yapan eşsiz bir ilçedir. Yeşilin en güzel tonlarını görebileceğiniz bu bölgede kurulan köy pazarlarında dallarından yeni koparılmış taze meyve ve sebzeleri ile organik yaşam hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bu pazarlar, geçmişten geleceğe sağlıklı yaşamın ön planda tutulduğu tam bir lezzet yolculuğudur.
 
Kızılağaç'ta bulunan Kempinski Otel sahip olduğu masmavi denizi ve muhteşem doğasıyla insanları tamamen kendine çeken eşsiz bir plaja sahiptir. Ayrıca otelin bünyesinde bulunan Barbaros Reserve Residence elit misafirlerine yaz boyu ev konforunu en lüks sunum ile yaşatmaktadır.
 
Kızılağaç beldesine yaklaşık 5 km uzaklıkta olan ve Belediye A.Ş nin bünyesindeki Yalı Cafe plajında yerli ve yabancı turistlerin ağırlıklık tercih ettiği en popüler cafelerden biridir.
 
Sizlerde tatilinize son model Bodrum Transfer araçları ile başlamak istiyorsanız hiç beklemeden internet sitemizden online transfer yapabilir yada +905422370542 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 
 
İyi bir tatil iyi bir transfer ile başlar. Esenkalın.