• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Ankara Transfer Hizmetleri

Bodrum Ankara Transfer Hizmetleri ile dezenfekte edilmiş son model Vip Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarımız güvenle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bodrum Ankara Transfer


Bodrum Ankara Transfer, Bodrum'daki adresinizden yada Bodrum havalimanından Ankara'ya ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Son model araçlarımızla tüm kurallar ve kanunlara uygun taşımacılık yapan firmamız siz değerli konuklarına 7 gün  24 saat hizmet vermektedir. Vip Bodrum Transfer şirketi olarak Bodrum Ankara transfer hizmetlerinde Vip araç konforunu en güvenli şekilde hissedeceksiniz. Üstelik Ankara Bodrum transfer hizmetlerinin fiyatları oldukça ekonomiktir. 

Bodrum Ankara transfer hizmetlerini sunan acentamız hem Turizm Bakanlığı TÜRSAB seyahat acentasıdır aynı zamanda Ulaştırma Bakanlığından D2 yetki belgesine sahiptir. Bahsi geçen belgeler direk şirketimize ait olmakla birlikte şirket özmal araçlarımız ile hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. 

Siz değerli konuklarımızın güvenliği her açıdan düşünülmüş olup araçlarımızın tamamı 2019 ve 2020 modeldir. Servis bakım ve kontrolleri sadece yetkili servislerde yapılmaktadır. Araçlarımızı kullanan kaptanlarımızın SRC2 ve psikoteknik belgesi gibi tüm belgeleri mevcut olup her ay ayrıca özel eğitim verilmektedir. 

Son derece konforlu, ekonomik ve güvenli Ankara Bodrum Transfer hizmeti satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken +905422370542 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir yada oldukça kolay olan online rezervasyon sistemimizden rezervasyon yapabilirsiniz.