• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum - Adabükü Transfer

Adabükü Bodrum Transfer Hizmetleri


Bodrum Adabükü transfer hizmetlerinde en kaliteli araçlar ile özel ulaşım vip transfer hizmetleri sunmaktayız.

Yolcularımız Adabükü tatillerinde Bodrum ulaşım ihtiyacı hissedebilirler gerekçesi ile sizlere Bodrum Adabükü Arasında vip transfer hizmetleri sunmaktayız.

Adabükü ile Bodrum merkez arasında ulaşım ihtyaçlarınız için tek yapmanız gereken bizleri aramaktır. 

Bodrum Adabükü transfer rezervasyonu yapmak isterseniz internet sitemizden de rezervasyon yapabilirsiniz. 

Nereden kısmına Adabükü Nereye Kısmına Bodrum seçerek kişi sayısını belirterek dilediğiniz model aracı otelinize veya adresinize çağırabilirsiniz.

Adabükü Bodrum transfer hizmeti satın alan konuklarımız Bodrum karayolu üzerinden sırası ile Güvercinlik, Kaynar ve Torba kavşağını geçerek Bodrum merkeze rahat ve konforlu bir şekilde ulaşırlar.

Aynı şekilde Bodrum'dan da Adabüküne ulaşmak isteyen yolcularımız Nereden kısmına Bodrum nereye kısmına Adabükü kısmını seçer ve kişi sayısı belirterek rezervasyon yaparlar. 

Bodrum Adabükü transfer hizmeti satın alan yolcularımız da sırası ile kendilerine özel gönderdiğimiz vip transfer aracına biner deneyimli kaptanlarımızla Adabükü transfer seyahatine başlarlar.

Bodrum Merkez Adabükü transfer güzergahıda sırası ile torba kavşağı, Kaynar ve Güvercinlik üzerinden Karia Port Avm Kavşağından sola dönerek Adabükü ulaşımlarını güvenli ve rahat şekilde tamamlarlar.

Adabükü Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Bodrum Adabükü Mercedes Vito <2015 (1-9 kişi) Araç ile Transfer
69.99 ₺
Bodrum Adabükü Mercedes Vito 2019 (1-9 kişi) Araç ile Transfer
89.99 ₺
Bodrum Adabükü Mercedes Sprinter 2019 (1-16 kişi) Araç ile Transfer
139.99 ₺