• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Transfer Vip Marka Tescil Belgesi

Bodrum Transfer Vip Türk Patent Tescilli Markamız. Bodrum Transfer Vip Markası ile markalarımıza bir yenisini daha ekledik. Kaliteli transfer marka seçin.

Bodrum Transfer Vip Marka Belgesi


Bodrum Transfer Vip Markamız tescil edildi.

Bodrum Transfer Vip Bodrum Transfer Limited Şirketi Markasıdır. Siz değerli konuklarımıza kuruluş tarihimizden bugüne kadar aynı ciddiyet ile Bodrum transfer vip ulaşım hizmetleri sunduk. Yolcularımız Bodrum transfer vip markamızı tescil ettirmemizi son model Mercedes araçlarla  sunduğumuz bu hizmetin taklit firmalardan ayrılması gerektiğini söylediler. Bizler de daima arz talep üzerine yatırımlar yapan Vip Bodrum Transfer Turizm Limited Şirketi olarak gerekeni yaptık ve marka tescil başvuru yaptık. 

 

Bodrum Transfer Vip Nedir?

 

Bodrum Transfer Vip ulaşım hizmetleri genellikle Bodrum yarımadası civarında havalimanından otele veya marina adreslerine özel vip transfer hizmetidir. Ancak yolcularımız Türkiye Cumhuriyeti ülke sınırları içerisinde diledikleri yerden diledikleri konuma ulaşmak içinde de kullanabilirler. Bitez, Torba,Güvercinlik, Güllük, Gümbet, Gümüşlük, Turgutreis ve Meşelik ten çok tercih edilen çıkış yeri ve varış yerleridir.

 

Bodrum Transfer Vip hizmetleri neleri kapsar?

 

Bodrum, Türkiye ülke sınırları içerisinde transfer başlangıç veya bitiş yeri Bodrum yarımadası adresi olan her adresten Bodrum'a veya Bodrum'dan başka bir il adresi konumuna sunduğumuz vip transfer ulaşım hizmetidir. Bodrum Yarımadasında en çok seyahat edilen yer olan Yalıkavak marina ile Çeşme Alaçatı vip transfer hizmetleri satın alabileceğiniz gibi İzmir Bodrum arası transfer hzmeti de alabilirsiniz. Antalya'dan Bodrum Havalimanı vip transfer hizmeti de satın alabilirsiniz.

Bodrum Transfer Vip Markası Türk Patent ve Marka kurumu tarafından onaylı markamızdır.

 

Taklit edilmek bizlere gurur versede maalesef üzücü sonuçları da olmaktadır. İşi bilmeyen ama bizim yaptığımız kadarını görerek üretmeden kopyalayan karakterler, Bodrum da çok yaygındır. Bu durum maalesef müşterilerimizi mağdur eden bir durumdur. Bu nedenle transfer satın aldığınız firmanın lütfen markası olup olmadığını sorunuz Bodrum Transfer vip markası bize aittir.

 

Bodrum Transfer Vip Markası neden bu kadar önemli?

 

Bodrum Transfer Vip marka sahibi olarak avukatlarımıza çok ciddi marka koruma yetkisi verdik Avukatlarımız bu yetkiyi 2020 yaz sezonu içerisinde markamızı yani isim hakkımızı kullandığını bizi taklit ettiğini tespit ettiğimiz firma ve şahıslara araç bağlama, trafikten men ettirme ve benzeri haklarımızı bizim adımıza kullanacaklar. 

İsim hakkımız olan Bodrum transfer vip markamızı sonuna kadar korumaya kararlıyız ve kamuoyuna duyuruyoruz. Bu durumda bizi taklit eden firma yada şahıs bizim markamızdan satın aldığını düşünen yolcuya transfer aracı ile gelemeyecektir. Bu nedenle bizi taklit eden firmadan transfer satın alan yolcu mağdur olacaktır.

Bodrum’da tatil yapmaya gelen yolcunun tatili ilk transfer aracında başlar Bodrum Transfer vip hizmetlerimizden sizlerde faydalanmalısınız. Bodrum transfer vip hizmetimiz sayesinde, Bodrum Yarımadası adreslerinden doğrudan gideceğiniz Havalimanı  ya da adrese kadar kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer sizler de Bodrum transfer vip ulaşım hizmeti almayı düşünüyorsanız transfer satın alabileceğiniz en doğru internet sitesindesiniz.