• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Milas Bodrum Havalimanı - Adabükü Transfer

Milas Bodrum Havalimanı Adabükü Transfer Hizmetleri.


Milas Bodrum Havalimanı Adabükü transfer yön sayfamıza hoş geldiniz. İnternet sitemizde bu sayfada siz değerli yolcularımıza Milas Bodrum Adabükü transfer hizmetleri alabileceğiniz yönleri sunmaktayız. 

Milas Bodrum Havalimanı'ndan, Adabükü'ne özel ulaşım vip transfer hizmeti alabileceğiniz gibi Adabükü'nden de Milas Bodrum Havalimanı'na vip transfer hizmeti alabilirsiniz.

Siz değerli yolcularımıza Adabükü ziyaretlerinde çevresinde ve yakın civardaki tüm turistik yerlere konumlara özel ulaşım ve vip transfer hizmetleri sunmaktayız.

Vip Bodrum transfer, Bodrum Adabükü transfer hizmetlerimiz ile Bodrum'dan da Adabükü'ne hiç yorulmadan seyahat edebilirsiniz. 

Adabükü'nde hizmet vermiş olduğumuz otellerden başlıcaları; Lux Bodrum Resort & Residences, Bodrum Adabükü Flamingo Residences. 

Adabükü Milas Bodrum Havalimanı transfer hizmeti satın alan konuklarımız diledikleri Adabükü adresinden diledikleri adrese konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti ile tatillerine kalite katarlar.

Eğer sizler de Adabükü transfer hizmeti satın almak istiyorsanız hemen çağrı merkezimizi 05422370542 numaralı hattımızdan 24 saat arayabilirsiniz. 

İnternet sitemiz üzerinden de rezervasyon yapabilir ve araç talebinde bulunabilirsiniz.

Adabükü Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Milas Bodrum Havalimanı Adabükü Mercedes Vito <2015 (1-4 kişi) Araç ile Transfer
200.00 ₺
Milas Bodrum Havalimanı Adabükü Mercedes Vito 2019 (1-4 kişi) Araç ile Transfer
250.00 ₺
Milas Bodrum Havalimanı Adabükü Mercedes Sprinter 2020 (1-8 kişi) Araç ile Transfer
350.00 ₺