• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Milas Bodrum Havalimanı - Akyarlar Transfer

Milas Bodrum Havalimanı Akyarlar Transfer Hizmetleri.


Akyarlar transfer yön sayfamıza hoşgeldiniz. Bodrum Havaalanı Akyarlar transfer yön sayfamızda sizlere nasıl rezervasyon yapabileceğinizi anlatacağız.

Milas Bodrum Havalimanı Akyarlar Transfer transfer rezervasyonu nasıl yapılır?

Rezervasyon panelimizde yer alan nereden kısmına Milas Bodrum Havalimanı nereye kısmına Akyarlar yönünü seçerek kişi sayısı belirterek kolayca internet sitemizden Milas Bodrum Havalimanı Akyarlar transfer rezervasyonu yapabilirsiniz.

Web sitemizin bu sayfasında Akyarlar transfer fiyatları ve araç seçeneklerini de inceleyebilirsiniz dilediğinizi seçebilirsiniz.

Sizlerden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz girdiğinizden lütfen emin olunuz.

Rezervasyonunuz başarıyla tamamlanmıştır uyarısını gördüğünüzde sistemimize belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinize otomatik olarak konfirme e postası gidecektir.

Diğer bir seçenek olarak da rezervasyon panelimizde yer alan nereden kısmına Akyarlar nereye kısmına da Milas Bodrum Havalimanı yönünü seçtikten sonra kişi sayısı belirterek Akyarlar Milas Bodrum Havalimanı transfer rezervasyonu yapabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan Akyarlar transfer yön sayfamızda sizlere çift yönlü Akyarlar Milas Bodrum Havalimanı transfer rezervasyon imkanı sağlamaktayız.

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Akyarlar transfer hizmeti satın alan konuklarımızın güzergahı şu şekilde gerçekleşir.

Siz değerli konuklarımızın Milas Bodrum Havalimanı Akyarlar transfer süreniz boyunca en konforlu ve en kaliteli özel ulaşım hizmeti almanız için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Vip Akyarlar Transfer hizmetimiz yaklaşık olarak 70 dk civarında sürmektedir. Milas Bodrum Havalimanı ile Akyarlar mahallesi arası 60 km uzaklıktadır.

Akyarlar'dan Bodrum'un tüm beldelerine ve hatta dilediğiniz tüm konumlara ulaşımınızı sağladığımız gibi Akyarlar'dan birinci sınıf vip transfer Milas Bodrum Havalimanı özel ulaşım hizmeti almanızıda sağlamaktayız.

Akyarlar vip transfer rezervasyonu yapmak için bir diğer yol da çağrı merkezimizi aramaktır. 7 gün 24 saat 05422370542 numaralı çağrı merkezi numaramızı arayabilir veya whatsapp uygulaması üzerinden rezervasyon detaylarınızı bizlere ücretsiz yazabilirsiniz.

Akyarlar transfer rezervasyon ve iletişim seçeneklerimizin bir diğeri ise canlı destek uygulamamızdır internet sitemizde yer alan yeşil kutucuk üzerinden de bizlere Akyarlar ulaşım rezervasyon bilgilerinizi 7 gün 24 saat iletebilirsiniz.

Milas Bodrum Havalimanı ile Akyarlar arası vip transfer özel ulaşım güzergahımız sırası ile Milas Bodrum Havalimanı, Milas Bodrum çevre yolu, Güvercinlik, Torba Kavşağı, Bodrum Turgutreis Yolu üzerinden Akyarlar mahallesidir.

Akyarlar da dilediğiniz adrese kadar deneyimli araç kaptanlarımız sizlerin rahat güvenli ve konforlu şekilde ulaşımınızı sağlamaktadırlar. 

Akyarlar Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Milas Bodrum Havalimanı Akyarlar Mercedes Vito <2015 (1-4 kişi) Araç ile Transfer
250.00 ₺
Milas Bodrum Havalimanı Akyarlar Mercedes Vito 2019 (1-4 kişi) Araç ile Transfer
300.00 ₺
Milas Bodrum Havalimanı Akyarlar Mercedes Sprinter 2020 (1-8 kişi) Araç ile Transfer
400.00 ₺