• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Milas Bodrum Havalimanı - Lujo Hotel Bodrum À La Carte All Inclusive Transfer

Milas Bodrum Havalimanı Lujo Otel Bodrum Transfer Hizmetleri.


Milas Bodrum Havalimanı Lujo Otel Bodrum transfer yön sayfamıza hoş geldiniz. Lujo Otel Bodrum 2018 yılında inşaatı tamamlanarak yerli ve yabancı Bodrum tutkunlarının hizmetine açılmıştır. Lujo Hotel Bodrum Milas Bodrum Havalimanına yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta olup Bodrum merkeze ise 20 km uzaklıktadır.

Bodrum transfer firması olarak Turizm Bakanlığından Türsab Yetki Belgesi ve Ulaştırma Bakanlığından D2 Yetki belgesi ile siz değerli konuklarımıza yasal ve kurumsal hizmet vermektedir. Tüm misafirlerimiz seyahat boyunca Bakanlıklar tarafından sigortalanmaktadır. 2019 model araçlarımızla güvenli, ekonomik, konforlu ve ekonomik seyahat için tek yapmanız gereken +9005422370542 numaralı çağrı merkezimizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 

Lujo Hotel Bodrum transfer ile rezervasyonunuzu yaptıktan sonra Bodrum Havalimanı'nda sizi hiç bekletmeden karşılayan ekibimiz tatilinizin hemen başlaması için size özel tahsis edilmiş 2019 model aracınızla Bodrum Vip Transfer hizmeti farkıyla transferinizi gerçekleştirecektir. Bodrum Transfer Hizmetleri olarak  ihtiyaç olduğu takdirde Bodrum'da şehiriçinde Güvercinlik transfer, Yalıkavak transfer, Güllük transfer, Gümüşlük transfer, Gündoğan transfer, Türkbükü transfer, Kadıkalesi transfer, Turgutreis transfer, Merkez transfer, Ortakent transfer, Bitez transfer, Akyarlar transfer, Yalıçiftlik Transfer, Bardakçı transfer, Kızılağaç transfer, Gümbet transfer, Konacık transfer, Torba transfer, Karabağ transferlerinizide uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Dilediğiniz adresten, dilediğiniz saatte dilediğiniz yere gidebilirsiniz. 

Bodrum transfer firması olarak siz değerli misafirlerimize sunacağımız güvenli, ekonomik ve  konforlu hizmet için tek yapmanız gereken internet sitemizdeki iletişim kısmındaki info@vipbodrumtransfer.com adresine transfer talebinizi mail olarak gönderebilir, internet sayfamızdan online rezervasyon yapabilir, anasayfada bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak rezervasyon talebinizi operasyon birimimize iletebilirsiniz. Çağrı merkezimize +905422370542 numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Vip Bodrum Transfer siz değerli konuklarımıza iyi bir tatil iyi bir transfer ile başlar diyerek Bodrum transfer hizmetlerimizden yararlanmak üzere rezervasyon isteklerini bekliyoruz. 

Lujo Hotel Bodrum À La Carte All Inclusive Transfer Fiyatları Araç Fiyatı
Milas Bodrum Havalimanı Lujo Hotel Bodrum À La Carte All Inclusive Mercedes Vito <2015 (1-4 kişi) Araç ile Transfer
200.00 ₺
Milas Bodrum Havalimanı Lujo Hotel Bodrum À La Carte All Inclusive Mercedes Vito 2019 (1-4 kişi) Araç ile Transfer
250.00 ₺
Milas Bodrum Havalimanı Lujo Hotel Bodrum À La Carte All Inclusive Mercedes Sprinter 2020 (1-8 kişi) Araç ile Transfer
350.00 ₺