• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Acı Ot Festivali

Türkiye'de düzenlenen festivaller arasında yeryüzü cenneti olan Bodrum’da 3. Geleneksel Bodrum Acı Ot Festivali 14-15 Mart 2020 tarihleri arasında Ortakent beldesinde gerçekleşmektedir. Ege bölgesinde yoğun talep gören Bodrum Acı Ot Festivali'ne bu senede rekor katılım sağlanmıştır. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan festivale 25 bin kişinin üzerinde katılım bekleniyor. Turizm Cenneti Bodrum'da turizmi hızlandıracağı tahmin edilen Bodrum Acı Ot Festivalin'den iki günde yaklaşık 3 milyon Türk Lirası yerel ciro hedeflenmektedir.

•   3. Bodrum Acı Ot Festivali
Turizm Cenneti Bodrum yarımadasında lezzet ve eğlence şöleninin yaşanacağı Bodrum Acı Ot Festivali, bu yıl üçüncü kez Bodrum yarımadasının Ortakent beldesinde düzenlenecektir. Bodrum Acı Ot Festivalinde yerel üreticiler tezgahlarında acı ot satışının yanı sıra birçok geleneksel ve organik ürünlerini satışa sunacaklar.

•   3. Geleneksel Bodrum Acı Ot Festivali Turu
Bodrum'da 14-15 Mart tarihleri arasında bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan Bodrum Acı Ot Festivali turu ile lezzet turuna mutlaka çıkmalısınız. Bu keyifli lezzet turunda zaman geçirip biribirinden eşsiz lezzetleri tadabilirsiniz ve günboyu ege şarkıları ile dans ederek stresinizi atabilirsiniz.

•   3. Geleneksel Bodrum Acı Ot Festivali 2020 Nerede?
Yöresel ve geleneksel  farklı lezzetler tatmak ve ege müzikleri ile eğlenceli vakit geçirmek için muhteşem bir festival olan 2020 Bodrum Acı Ot Festivali'ni kaçırmayın. Bu mükemmel festivale kara yolu ile gelebilirsiniz. Eğer uçak ile seyahat etmek isterseniz Milas Bodrum Havalimanında siz değerli konuklarımızı Vip Bodrum Transfer araçlarımız ile karşılayarak festival alanına kadar son model araçlarımız ile transferinizi gerçekleştirebiliriz.

•   Bodrum Acı Ot Festivali Başladı.
2020 yılı sezonunda Bodrum Acı Ot Festivali 14-15 mart 2020 tarihlerinde Bodrum'un Ortakent köyünde gerçekleşecektir. Birçok ünlü şefin katılım sağladığı Bodrum Acı Ot Festivali gastronomi ile ilgilenen birçok yerli ve yabancı turistlerin hergeçen sene daha çok ilgisini çekmektedir. Festival alanında yöresel kıyafetleri ile satış yapan satıcıların tezgahlarında çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Değişik yöresel lezzetlerin tadına bakarken, müthiş müzik programlarıyla eğleneceksiniz.

 

DİĞER YAZILARIMIZ