• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodruma erken rezervasyonda artış

Dünyanın marka şehri haline gelen Bodrum’a erken rezervasyon yüzde 20 oranında artmıştır. Dünyanın birçok ülkesinden gelen rezervasyon artışlarında ilk sırayı İngiltere almaktadır. Belçika, Hollanda ve Almanya ülkelerinden yoğun talepler de dikkatten kaçmamaktadır. Bu ülkelerin dışında Rusya ve Ukrayna ülkelerinden de yoğun talep alınmaktadır. Milas Bodrum Havalimanı Dış Hatlar terminali Nisan ayının ilk haftasından itibaren geçmiş yıllara istinaden çok daha yoğun bir kapasite ile yolcu kabulüne başlayacaktır.

Yerli turistlerde ise yabancı ülkelerden oluşan talebin tam tersi ülkede oluşan ekonomik sıkıntı nedeniyle düşüş gözlenmektedir. Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Sayın Yüksel Aslan bu konu hakkında vermiş olduğu röportajında otellerin fiyat politikalarını ülke ekonomisinde gözden geçirerek düşmesi gerektiğini belirtmiştir.

•   Bodrum Erken Rezervasyon Tatil Köyleri
Bodrum yaz tatili için yerli ve yabancı ailelerin vazgeçemediği eşsiz güzellikteki doğası ve masmavi denizi ile herkesin vazegeçemeyeceği tatil cennetidir. Özellikle çocuklu aileler Bodrum'un her beldesinde bulunan tatil köylerini tercih etmektedir. Bütçenize uygun Erken Rezervasyon Bodrum Tatil Köyleri fırsatlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

•   Erken Rezervasyon Bodrum
Bodrum'un en güzel sahillerinde yüzmek ve bütün bir senenin yorgunluğunu geride bırakma zamanı geldi mi? Kesinlikle evet dediğinizi duyuyorum. O zaman hiç vakit kaybetmeden Bodrum Erken Rezervasyon fırsatlarını değerlendirmenin tam zamanı. Yeşile ve maviye doyasıya kavuşmak için zaman kaybetmeden otelinizi seçin.

•   Bodrum İndirimli Oteller
Tatil denince ilk olarak akla gelen yeryüzü cenneti Bodrum'dur. Ailenizle yada arkadaşlarınızla dinlenirken bir o kadar eğlenebileceğiniz tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz İndirimli Bodrum Otelleri unutamayacağınız tatil anılarınıza anı katacaktır.

•   Bodrum Otelleri 2019
Masmavi denizi, yemyeşil doğası ve eşsiz tarihi zenginlikleriyle herkesi büyüleyen Bodrum yerli ve yabancı tüm misafirlerini karşılayabilecek yatak kapasiteli otellere sahiptir. 2019 Bodrum otelleri konaklama kapsamında bölgede yer alan oteller yaz sezonuna hazırlıklarını tamamlamak için hızla çalışmaya devam etmektedir.

•   Bodrum Otelleri 7 Yıldızlı
Yeryüzü cenneti Bodrum'da her zevke ve her ekonomiye uygun oteller yer almaktadır. Ülkemizde 7 yıldızlı Bodrum Otelleri oldukça popüler otellerdir. Ağırlıklı olarak yabancı turistlerin tercih ettiği Bodrum Otelleri 7 yıldızlı olanları fiyat olarak yüksek olmasına rağmen muhteşem bir tatil geçirmenize olanak sağlamaktadır.  

•   2019 Bodrum Otelleri Ucuz Fiyatları İle Dikkat Çekiyor
2019 Ucuz Bodrum otelleri yoğun talep görmekle birlikte turizmcilerin ve otel sahiplerinin yüzünü güldürmektedir. Turizm patlaması yaşanılacağı düşünülen 2019 Bodrum ucuz otelleri fiyatının ekonomik olması kadar keyifli bir tatil geçirmeniz ve siz değerli misafirlerini ağırlamak için sabırsızlıkla beklemektedir.

•   Bodrum Erken Rezervasyon Otelleri 2019
Bodrum otelleri 2019 erken rezervasyon fiyatlarında inanılmaz indirimler yaparak Turizm sezonun iyi geçmesi için muhteşem hazırlıklar yapmaktadırlar. Erken rezervasyon otellerini mutlaka araştırmalı hem bütçenize hemde zevkinize uygun tatil seçeneklerine bir an önce karar vermelisiniz. 

DİĞER YAZILARIMIZ