• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Bodrum Havalimanı Merkeze ne mesafe

Bodrum’a şehir dışından gelen tatilciler genellikle hava yolunu tercih etmektedirler. Böylelikle doğrudan Bodrum Havalimanı noktasına gelip, buradan da; Bodrum merkez, Turgutreis, Gökova, Çeşme, Torba, Didim, Kuşadası gibi Bodrum’da yada çevresindeki tatil beldelerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedirler. Bodrum Havaalanı ile Bodrum arası mesafe ne kadar sorusu genellikle seyahat planı yapan tatilcilerin merak ettiği sorular arasındadır. Bodrum Havalimanı ile Bodrum arası 36 km mesafe olup, bu da yaklaşık 40 dakikalık bir ulaşım süresi anlamına gelmektedir.

Bodrum Havalimanından Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Bodrum Milas Havaalanı ile Bodrum merkez arası 36 km mesafe var ve bu mesafe yaklaşık 40 dakika süren bir yolculuk anlamına geliyor. Havalimanı noktasından gitmek istediğiniz otele, yazlığa ya da herhangi bir adrese ulaşım sağlamanın çeşitli yöntemleri vardır. Bu yöntemlerin bir kısmı toplu taşıma seçenekleri, bir kısmı da taksi gibi özel ulaşım seçenekleridir. Bodrum ya da çevresindeki yerleşim biriminde bulunan bir otele, yazlığa yada herhangi bir adrese doğrudan ulaşmak aşamasında tatilciler genellikle Bodrum özel transfer hizmetini tercih etmektedirler.

Bodrum Havalimanı transfer hizmetini tercih ettiğinizde; özel araçlar ile Bodrum Havalimanı noktasından alınırsınız ve doğrudan gitmek istediğiniz otele, yazlığa yada adrese kadar ulaştırılırsınız. Diğer ulaşım yöntemlerine kıyasla hem daha ekonomik hem de daha konforlu bir ulaşım modelidir.

Bodrum Transfer Hizmeti Nedir? Avantajları Nelerdir?

Bodrum transfer hizmeti; havalimanı ile gitmek istediğiniz otel, yazlık ya da adres arasındaki ulaşımı en rahat, güvenli ve ekonomik bir şekilde ulaşımı yapabilmenizi sağlayan bir hizmet modelidir. Bodrum’da hizmet veren pek çok Bodrum transfer firmaları mevcuttur.

Can ve mal güvenliğinizin yanı sıra bütçenizi de korumak için iyi bir firma seçimi önem arz etmektedir. Bu bağlamda Vip Bodrum transfer sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekte olup, sizlerin ulaşım taleplerini olabilecek en uygun fiyatlar ile karşılamaktadır. Buna karşın kaliteden de ödün vermiyor ve yeni model araçlar ile tam donanımlı, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım yapmanızı sağlıyor. Web sitemiz üzerinden kolayca Bodrum transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

 

DİĞER YAZILARIMIZ