• +905422370542
  • ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Covid19 Virüse Karşı Önlemlerimiz

Corona Covid 19 Virüsüne Karşı Önlemlerimiz.

 

•   Corona Virüsüne karşı almış olduğumuz önlemlerimiz.
Tüm ülkede büyük bir hassasiyetle yürütülen Corona Virüs mücadelesinde Bodrum bölgesinde de çok ciddi çaba sarf edilmektedir. Vip Bodrum Transfer firması olarak yüksek hassasiyet göstermiş olduğumuz bu dönemde araçlarımız her transfer sonrasında dezenfekte edilerek temizlik yapılmaktadır. Covid 19 virüsüne karşı araç kaptanlarımız el dezenfektanları ile sürekli kişisel dezenfeksiyon yapmaktadırlar. Araçlarımız tamamında kolonya, hijyenik el mendilleri, antibakteriyel sabun ve istenildiği takdirde maske verilmektedir. 

•   Korona virüsü belirtileri.

Tüm dünyayı etkisine alan ve hızlı bir şekilde yayılan Corona Virüsü belirtileri aşağıda yer almaktadır. Bu belirtilerin görüldüğü kişiler hemen maske takarak en yakın sağlık kuruluşuna başvurmaları gerekmektedir.

- Kuru Öksürük,

- Ani yüksek ateş,

- Nefes Darlığı,

- Burun Akıntısı,

- Boğaz ağrısı.

Çin Ülkesinin Vuhan kentinde yaklaşık 3 ay önce ortaya çıkan Corona virüsü tüm dünyayı etkisi altına almış durumda. Corona virüs haritasında bugüne kadar yaklaşık üçyüzonbin kişinin yakalandığı bu hastalıktan maalesef onaltıbin kişi hayatını kaybetti. Tüm ülkelerde çok ciddi önlemlerin alınmaya çalışıldığı bir dönemde İngiltere, İspanya gibi büyük ülkelerde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Basın yayın kuruluşları tarafından Corona son dakika haberleri sürekli yayınlanmaktadır.

 

•   Türkiye'de Corona Virüsü.
Corona Türkiye'de ise çok ciddi önlemler alınmasına karşın yurt dışından gelen yolcular kökenli ülkemizde de hastalık tespit edilmiştir. Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'nın hassas çalışmalarını yürütmüş olduğu bu süreçte ülkemizde görevli olan tüm sağlık görevlileri gece gündüz çalışmaktadır. 

DİĞER YAZILARIMIZ